CAMBRIDGE AUDIO AERO 6

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: CAMBRIDGE AUDIO
 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • 3 990,00 zł
 • Oblicz

Najbardziej wciągający głośnik kina domowego i hi-fi

Połączenie przetwornika BMR o średnicy 2,25 cala i dwóch konwencjonalnych, 6,5-calowych głośników stożkowych o dużej mocy daje absolutnie oszałamiające głośniki podłogowe, idealne do odtwarzania z wielką szczegółowością muzyki stereofonicznej oraz przedniego lewego i prawego kanału systemu kina domowego.

Zastosowanie przetwornika BMR zamiast tradycyjnego głośnika wysokotonowego zapewnia serii Aero kilka kluczowych zalet – radykalna różnica w jakości dźwięku w porównaniu z konkurentami. Odrzuć własne uprzedzenia co do możliwości głośnika i posłuchaj sobie.

Aero 6 zapewnia bardziej realistyczny i naturalny dźwięk, niż tradycyjne głośniki podłogowe. W przypadku tradycyjnych głośników wysokotonowych punkt graniczny między głośnikiem wysokotonowymi, a przetwornikiem znajduje się w okolicy 3 kHz, blisko miejsca, w którym nasze uszy są najbardziej czułe na wszelkie zniekształcenia lub różnice między dwoma źródłami. W przypadku przetwornika BMR punkt graniczny to 250 Hz, daleko od częstotliwości, na które nasz słuch jest najbardziej czuły. Efektem tego jest fantastycznie czysty, naturalny i spójny dźwięk.

To nie tylko zaleta technologii BMR: konstrukcja przetwornika również zapewnia dźwięk, który lepiej wypełnia pomieszczenie. To powoduje, że idealnie nadają się do nowoczesnych domów oraz pomieszczeń, w których głośniki nie mogą być ustawione optymalnie do odtwarzania tradycyjnego dźwięku stereofonicznego. Aero 6 może być ustawiony, gdzie chcesz, bez używania kątomierza i taśmy mierniczej i wciąż uzyskasz wspaniały dźwięk stereo oraz efekty przestrzenne.

Zastosowanie przetworników BMR oznacza również, że wysokotonowe głośniki Aero 6 naprawdę zaczynają krzyczeć. Koncentracja mocy pary 6-calowych, konwencjonalnych przetworników na niskich częstotliwościach skutkuje wyraźnymi i precyzyjnymi basami bez utraty jakichkolwiek szczegółów w paśmie górnym.

Przetworniki BMR, w połączeniu z drewnianym wykończeniem obudów, oferują również nowoczesny, a zarazem klasyczny projekt, idealnie pasujący do większości salonów.

Głośniki, wypełniające dźwiękiem pomieszczenie i oferujące zdumiewające przywiązanie do szczegółów oraz radykalna innowacja, idealna do nowoczesnego odsłuchu – Aero 6 to nowi władcy w salonie.

Przetwornik BMR – dzięki zastąpieniu tradycyjnego głośnika wysokotonowego przetwornikiem BMR seria Aero oferuje kilka kluczowych zalet w porównaniu z głośnikami konkurencyjnymi. Za-stosowanie technologii BMR przesuwa punkt graniczny między głośnikiem wysoko- i niskoto-nowym od częstotliwości 3 kHz, znajdującej się prawie w środku pasma, najlepiej słyszalnego przez człowieka, do mniej problematycznej czę-stotliwości 250 Hz. Efektem jest naturalniejszy, realistyczny i spójny dźwięk. Przetworniki BMR oferują również szerszy dźwięk, więc głośniki można ustawiać w większej ilości miejsc, wciąż uzyskując wspaniały dźwięk stereofoniczny oraz efekty przestrzenne – sprawia to, że głośniki idealnie nadają się do nowoczesnych domów.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki do pasma średnio niskich częstotliwości – oprócz oferowania bardziej spójnego dźwięku w paśmie wysokich częstotliwości, przesunięcie punktu granicznego do częstotliwości 250 Hz między przetwornikiem BMR, a tradycyjnymi przetwornikami i subwooferami daje korzyści również w paśmie niskich częstotliwości. Stożkowe przetworniki Aero i subwoofery zaprojektowano specjalnie w taki sposób, aby stanowiły uzupełnienie przetworników BMR, skupiając działanie przetworników stożkowych i subwooferów na tym, co robią najlepiej: przenoszeniu niższych częstotliwości.

Specjalna konstrukcja – obudowy Aero nie zostały zaprojektowane tylko tak, aby wyglądały klasycznie, dyskretnie i elegancko, ale użyto również technik CAD i zastosowano specjalne usztywnienia w celu zredukowania zniekształceń i maksymalizowania jakości dźwięku.

 

 • Czułość: 90dB
 • Pasmo przenoszenia: 30Hz – 22kHz
 • Impedancja: 8 Ohms compatible
 • Zalecana moc wzmacniacza: 25-120 Watts
 • Głośniki: 1 x 46mm (2″) BMR, 2 x 165mm (6.5″) high power subwoofers
 • Bass reflex: 1 front
 • Kolor: Black or Walnut
 • Wymiary (D x S x W): 240 x 980 x 338mm (9.4 x 38.6 x 13.3″)
 • Waga: 16.9kg (37.3lbs) each
 • GWARANCJA POLSKIEGO DYSTRYBUTORA AUDIOCENTER !!!
 • CENA ZA PARĘ !!