Cambridge Audio Evo 150 + Monitor Audio Silver 500

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CAMBRIDGE AUDIO
  • Dostępność: Jest
  • kpl.
  • 21 780,00 zł 14 999,00 zł
  • Oblicz

ZESTAW STEREO

Cambridge Audio Evo 150 + Monitor Audio Silver 500 G6 - wysokiej jakości zestaw stereo z funkcjami sieciowymi

 

CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 - ZINTEGROWANY SYSTEM STEREO O MOCY 150 W Z FUNKCJAMI SIECIOWYMI

"Ewolucja oznacza transformację. Ewolucja oznacza poprawę. Ewolucja oznacza postęp. W Cambridge Audio oznacza to, że sprzęt hi-fi jest gotowy na dziś, może pasować do Twojego stylu życia i wyglądać tak dobrze, jak brzmi. Oznacza to przejęcie ponad 50-letniego doświadczenia w dziedzinie audio i dopasowanie tego wszystkiego do jednego rewolucyjnego produktu. To znaczy Evo. Opracowaliśmy Evo, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Możesz cieszyć się naszym niesamowitym, pełnym dźwiękiem hi-fi z całą jego precyzją, skalą i emocjonalną ekspresją. Ale możesz także cieszyć się tą niezwykłą jakością dźwięku z kompaktowego, wygodnego i dobrze wyglądającego systemu typu „wszystko w jednym”. Evo to ogromny krok naprzód."

Evo 150wykorzystuje rewolucyjne wzmocnienie Hypex NCore klasy D - 150 watów na kanał. Dopóki Hypex NCore nie zmienił gry, wzmocnienie klasy D polegało tylko na zwartości i wydajności elektrycznej - ale Hypex NCore oferuje również oczywistą przewagę, jeśli chodzi o klarowność, rozdzielczość i wręcz muzykalność. To duża część tego, co sprawia, że słuchanie Evo jest tak przyjemne i przekonujące.

"Wygoda strumieniowego przesyłania muzyki jest oczywista - ale o co w tym wszystkim chodzi, jeśli nie brzmi świetnie? Nasi wewnętrzni inżynierowie zaprojektowali StreamMagic jako najlepiej brzmiącą platformę do przesyłania strumieniowego na świecie - i po 10 latach jej rozwoju, dokładnie tak myślimy. StreamMagic nieustannie ewoluuje, aby akceptować nowe formaty i usługi, co oznacza, że zawsze powinien być idealnym sposobem na strumieniowe przesyłanie muzyki cyfrowej."

CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 wyposażono w wysokiej klasy przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre, dzięki którym cyfrowa muzyka konwertowana jest do postaci analogowej z zachowaniem detali, dynamiki i precyzji każdego nagrania. Niezależnie od tego, czy używasz Roona do organizowania swojej biblioteki cyfrowej, czy też przesyłasz strumieniowo utwory w formacie MQA w wysokiej rozdzielczości za pomocą TIDAL Connect - CAMBRIDGE AUDIO EVO 150 odtworzy wszystko.

Specyfikacja Techniczna:

MOC WYJŚCIOWA: 150 W przy 8 Ohm
WZMOCNIENIE: Hypex Ncore® klasy D
DAC: ESS Sabre ES9018K2M
PASMO PRZENOSZENIA: 20 Hz - 20 kHz +0/-3dB
ANALOGOWE WEJŚCIA AUDIO: 1 x RCA, 1 x zbalansowane XLR, 1 x przedwzmacniacz gramofonowy MM
CYFROWE WEJŚCIA AUDIO: 2 x optyczne TOSLINK, 1 x koaksjalne S/PDIF, 1 x TV ARC
WEJŚCIE AUDIO USB: USB typu B zgodne z USB Audio Class 1 lub USB Audio Class 2 (do wyboru przez użytkownika)
BLUETOOTH: 4.2 A2DP / AVRCP z obsługą kodeków SBC, aptX i aptX HD
ZGODNOŚĆ: Optyczny TOSLINK: 16/24bit 32-96kHz PCM tylko S/PDIF koncentryczny: 16/24-bitowy 32-192kHz tylko PCM USB Audio Class 1: do 24-bitów 96kHz (asynchroniczne) USB Audio Class 2: do 32-bit 384kHz (asynchroniczny) i do DSD 256 Bluetooth: 4.2 A2DP / AVRCP obsługujący do aptX HD (24 bit 48 kHz) UPnP, lokalne nośniki USB, Airplay 2, wbudowany Chromecast, radio internetowe, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, Roon Ready.
FORMATY AUDIO: ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x256), WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC +, OGG Vorbis
WYJŚCIA: Głośniki A+B, słuchawki 3,5 mm, wyjście przedwzmacniacza, wyjście subwoofera, Bluetooth: 4.2 A2DP / AVRCP obsługujący do aptX HD
ETHERNET: IEEE 802.3, 10 Base-T lub 100 Base-T
WI-FI: Dwuzakresowy 2,4 / 5 GHz
MAKSYMALNE ZUŻYCIE ENERGII: 700 W
POBÓR MOCY W TRYBIE CZUWANIA: 0,5 W
WYMIARY (WXSXG): 305 x 305 x 90 mm
WAGA: 5,3 kg
KOLOR: na wyposażeniu są dwa komplety paneli bocznych w kolorze drewna i
czarne karbowane.
GWARANCJA 2-letnia polskiego dystrybutora AudioCenterPoland

Monitor Audio Silver 500 - niesamowite kolumny podłogowe Silver 500 wyposażone zostały w dwa potężne, 8-calowe woofery C-CAM dostarczające mocny, dociążony bas schodzący nawet do 30 Hz uzupełniony wyrafinowaną prezentacją tonów wysokich oraz zachwycającą średnicą.

Posiadaczom tych wyjątkowych kolumn możemy zagwarantować, że nie przyjdzie im nawet do głowy zakup dodatkowego subwoofera, nawet jeśli słuchają bardzo wymagających w zakresie basu utworów.

Możesz być pewny, iż nasze specjalnie opracowane w tym celu przetworniki niskotonowe zapewnią Ci rozmach, skalę dźwięku i zapierającą dech w piersiach dynamikę. Na tym nie kończy się lista zalet Silver 500. Dzięki nim doświadczysz także krystalicznie czystej średnicy, bez choćby śladu zniekształceń, a całość uzupełni delikatna i detaliczna góra pasma dostarczana przez perfekcyjnie dopasowany przetwornik wysokotonowy. Wszystkie przetworniki nisko i średniotonowe wyposażyliśmy znak rozpoznawczy serii Silver, membrany o profilu RST.

Wysoka skuteczność i przyjazna dla wzmacniaczy impedancja Silver 500 sprawiają, że stosunkowo łatwo je wysterować co ułatwia uzyskanie doskonałego brzmienia. Wszystko, czego potrzebujesz by wypełnić pokój fantastycznie brzmiącą, żywą muzyką, to wysokiej klasy wzmacniacz średniej mocy. Silver 500 można ustawić nawet blisko ściany – 30 cm to wszystko, czego potrzebują by prezentować się z najlepszej strony. Ta właściwość umożliwia stosowanie tego modelu nawet tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na kolumny.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Konstrukcja: 3-drożna
Pasmo przenoszenia (-6dB): 30 Hz - 35 kHz
Skuteczność (1W/1M): 90 dB
Impedancja nominalna: 8 ohm
Impedancja minimalna: 3.1 ohms / 2.45 kHz
Maksymalny SPL: 117 dBA (para)
Moc maksymalna: 250 W
Zalecana moc wzmacniacza: 80 - 250 W
Wyrównanie basów: Bas-refleks z portem HiVe II
Częstotliwość podziału zwrotnicy: LF/MF: 625 Hz
MF/HF: 3.1 kHz
Przetworniki niskotonowe: 2 x 8” RST
Przetwornik średniotonowy: 1 x 4” RST
Przetwornik wysokotonowy: 1 x 1” (25 mm) złota kopułka C-CA
Wymiary całkowite ze wszystkimi akcesoriami: 1083 x 297 x 367 mm
Waga: 22.8 kg
Kolor: czarny w połysku, biały w połysku
Gwarancja 5-letnia polskiego dystrybutora AudioCenterPoland