Cambridge Audio TVB2

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CAMBRIDGE AUDIO
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 2 190,00 zł
  • Oblicz

SOUNDBAR KINA DOMOWEGO

Soundbar z łączem Bluetooth i bezprzewodowym subwooferem

TVB2 został stworzony by zaspokoić potrzeby zarówno miłośników filmu jak i muzyki. Potrafi wznieść poziom dźwięku z Twojego telewizora na zupełnie nowy poziom, ale i z odtwarzaniem muzyki poradzi sobie doskonale, ponieważ przy jego budowie wykorzystaliśmy te same elementy, które znajdziecie w naszych najlepszych kolumnach.

DOSKONAŁY DŹWIĘK

120W mocy pozwala TVB2 dostarczyć mocny, nisko schodzący bas, detaliczną średnicę i dźwięczne wysokie tony. Opatentowana technologia przetwornika BMR® gwarantuje doskonałą dyspersję fal dźwiękowych w pomieszczeniu, dzięki czemu nie ma znaczenia, w którym jego miejscu się znajdujesz.

BLUETOOTH I NFC

Podłącz swoje urządzenie mobilne lub laptopa przez Bluetooth, albo sparuj je z soundbarem błyskawicznie za pomocą NFC by korzystać z potężnego, zbalansowanego brzmienia dowolnej muzyki z Twojej własnej biblioteki lub serwisu streamingowego.

ZŁĄCZA

Możesz podłączyć odtwarzacz blu-ray, tuner satelitarny bądź konsolę do gier poprzez jedno z trzech wejść, z których każde obsługuje formaty 4k i 3D pass-through. Telewizor możesz połączyć za pomocą HDMI ARC, optycznego TOSLINKa bądź wejścia analogowego AUX-in.

UZALEŻNIONY OD BASU

Bezprzewodowy subwoofer z 165mm przetwornikiem jest fabrycznie sparowany z soundbarem. Wystarczy więc, że włączysz oba urządzenia a ich oprogramowanie zajmie się resztą.

1 SOUNDBAR, 4 RODZAJE BRZMIENIA

TVB2 wyposażony jest w cyfrowy procesor dźwięku z wbudowany korektorem, którego wsparcie gwarantuje najlepsze brzmienie przy słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów, słuchaniu audiobooków i oglądaniu telewizji.

UCZENIE SIĘ KOMEND PILOTA NA PODCZERWIEŃ

TVB2 potrafi uczyć się komend od pilota telewizora i reagować na polecenia zwiększania/zmniejszania głośności a także włączać i wyłączać się razem z telewizorem.

PRZETWORNIKI

2 x 57mm (2.25’’) głośniki Balanced Mode Radiator (BMR), 1 x 165mm (6.5’’) woofer

NAPIĘCIE ZASILANIA

100V – 240V (50/60Hz)

ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBY

<4W

ZŁĄCZA

3 x wejścia HDMI 1.4c, 1 x wyjście HDMI 1.4c z ARC, optyczny Toslink, 3.5mm

WYMIARY (S X W X G)

Soundbar: 880 x 74.5 x 46mm; Subwoofer: 180 x 364 x 278mm

WAGA

Soundbar: 1.63kg; Subwoofer: 4.9kg