CHORD EPIC TWIN 2x2,5m ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CHORD
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 1 749,00 zł
  • Oblicz

PRZEWODY GŁOŚNIKOWE EKRANOWANE

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU NA PREZENTACJĘ!

MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA PRZEWODU!

 

Chord Epic Twin jest wysokiej jakości ekranowanym kablem głośnikowym, o znakomitych właściwościach użytkowych, charakterystycznych dla droższego kabla Signature firmy Chord. Będzie on pracował z każdym systemem audio i w każdym systemie będzie słychać poprawę jakości dźwięku i brzmienia instrumentów basowych, zarówno akustycznych, jak i elektrycznych. Ekranowanie kabla głośnikowego Epic pomaga nie tylko w uzyskaniu czystego basu, zapewnia ono również naturalne i spójne brzmienie w całym zakresie częstotliwości. Po włączeniu systemu audio, w którym zastosowano kabel Epic, ​​słuchanie muzyki będzie znacznie przyjemniejsze niż dotychczas. 

Chord Epic Twin jest sprawdzonym połączeniem kabli głośnikowych Odyssey i Signature. Z pierwszego zapożyczono przewodniki z miedzi beztlenowej, Teflon jako izolator i silikonową otoczkę, natomiast z drugiego system ekranowania. Testy oraz późniejszy sukces kabla Signature udowodniły, że ekranowany kabel może zabrzmieć o wiele lepiej. Dało nam to podstawy do tego, by w innych kablach głośnikowych Chorda zastosować te same rozwiązania. Chord Epic jest kablem o wysokiej skuteczności ekranowania z charakterystyką brzmienia droższego kabla jakim jest Signature.

Podobnie jak w interkonektach, tak i w kablu głośnikowym Epic Twin, gdzie zastosowano system ekranowania, możemy spodziewać się dużego polepszenia dźwięku, szczególnie w wysokich częstotliwościach. Zaskakuje także głębia basu.

 

SPECYFIKACJA

Przewody: 19-żyłowy kabel 2 x 12 AWG z posrebrzanej miedzi beztlenowej
Konfiguracja: konfigurowane parami skrętki
Izolacja przewodu: PTFE (politetrafluoroetylen). Wierzymy, że w celu uzyskania neutralnej charakterystyki dźwięku stosując posrebrzane przewody, ważne jest użycie izolacji PTFE. Przewód biały z czerwonym paskiem jest przewodem dodatnim, a biały ujemnym.
Wewnętrzny dielektryk: płaszcz z PVC
Ekranowanie: dwuwarstwowy, bardzo gęsty oplot, pokryty folią
Płaszcz zewnętrzny: PVC
Średnica: 11 mm
Kolor: brązowy, ekranowanie

Fabryczna konfekcja: tak

Długość: 2 x 2,5m

Końcówki: wtyki bananowe firmy Chord pozłacane 24-karatowym złotem, bezpośrednio pozłacane miedziane złącza widełkowe i złącza BFA Camcon