DENON AVR-X2500H

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Denon
 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • 2 499,00 zł 2 299,00 zł
 • Oblicz

7.2 KANAŁOWY AMPLITUNER AV Z OBSŁUGĄ VIDEO 4K ORAZ STEROWANIEM GŁOSOWYM AMAZON ALEXA

DENON AVR-X2500H - STWORZONY DO OBSŁUGI 4K ULTRA HD

Amplituner Denon AVR-X2500H obsługuje dekodowanie Dolby Atmos®, DTS: X ™ i DTS Virtual: X® oraz najnowsze technologie wideo, takie jak Dolby Vision ™, HDR, HLG jak i skalowanie wideo 4K. Wyposażony zostal w 8 wejść HDMI i 2 wyjścia z pełną obsługą HDCP 2.2 na wszystkich portach HDMI. Streamuj Spotify®, Pandora®, Tidal i inne dzięki bezprzewodowej technologii HEOS, odtwarzaj muzykę w wielu pokojach i kontroluj wszystko za pomocą poleceń głosowych dzięki kompatybilności z Amazon Alexa. Idealny do niestandardowych instalacji, AVR-X2500H to wszechstronne centrum rozrywki, które pomoże Ci zbudować idealne kino domowe. Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu Denon w technologiach audio, prawdziwi entuzjaści dobrego brzmienia mają zagwarantowaną najlepszą jakość dźwięku.

DŹWIĘK WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU

Otaczaj się kinowym dźwiękiem płynącym dosłownie z każdego kierunku.

Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Dolby Atmos przenosi Cię w centrum akcji dzięki ruchomemu dźwiękowi, który płynie dookoła ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem. Ciesz się systemem dźwięku przestrzennego w konfiguracji głośników 5.2.2, w tym 2 głośnikami górnymi lub 2 głośnikami wysokości Dolby Atmos, zapewniającymi najwyższą jakość kina domowego - w tym upmixer Dolby Surround dla starszych treści.

PROSTA INSTALACJA I KONFIGURACJA

Podłącz i skonfiguruj AVR-X2500H w mgnieniu oka, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE WIDEO

Najnowsze specyfikacje HDMI dla najlepszego kina domowego. Wszystkie osiem wejść HDMI i dwa wyjścia HDMI obsługują HDCP 2.2, dzięki czemu można cieszyć się bez przeszkód treściami chronionymi przed kopiowaniem. Oglądaj filmy i programy dzięki 4K Ultra HD 60Hz wideo, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) wideo w formacie 21:9, 3D, oraz BT.2020 w wyjątkowej kolorystyce, przejrzystości i kontraście.

KOMPATYBILNOŚĆ Z SMART TV

Kontroluj amplituner Denon AVR-X2500H za pomocą pilota Smart TV poprzez funkcje HDMI CEC związane ze Smart TV. Wystarczy ustawić "HDMI Control" na ON w odbiorniku, następnie ustawić "Smart Menu" na ON i rozpocząć sterowanie AVR-X2500H za pomocą pilota telewizora. Ekran główny menu Smart Menu zapewnia szybki dostęp do wyboru źródła i trybu surround, menu ustawień AVR i czterech inteligentnych wyborów Quick Select.

WBUDOWANA TECHNOLOGIA HEOS

Ciesz się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu w domu bezprzewodowo dzięki wbudowanej technologii HEOS. Odtwórz tę samą piosenkę w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego połączonego pokoju - wybór należy do Ciebie. Kompatybilność z Amazon Alexa oferuje najnowocześniejszą kontrolę głosową oraz niesamowity dźwięk dla całego systemu domowej rozrywki - lub kontroluj wszystko za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS.

Streamuj muzykę zapisaną w sieci domowej - połącz się z głośnikami bezprzewodowymi HEOS lub nawet z innymi odbiornikami obsługującymi system HEOS i słuchaj ulubionych utworów w całym domu. Ciesz się muzyką z TuneIn, Internet Radio, ®, Spotify®, Amazon Prime Music, Soundcloud®, Tidal, Napster lub Deezer.

STEROWANIE GŁOSOWE AMAZON ALEXA

Kontroluj AVR przez polecenia głosowe dzięki Amazon Alexa. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko - "po prostu zapytaj". Pobierz HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć komendy głosowe Amazon Alexa dla urządzeń AVR-X2500H, HEOS i innych wybranych produktów Denon.
*Dostępność różni się w zależności od regionu i kraju

KOMPATYBILNOŚĆ KONTROLI ZEWNĘTRZNEJ ORAZ KONTROLI IP

AVR-X2500H należy do serii komponentów AV firmy Denon przystosowanych do instalacji niestandardowych, wyposażonych w zaawansowane funkcje kontroli i kompatybilności z zewnętrznymi i niestandardowymi rozwiązaniami integracyjnymi.

AVR-X2500H oferuje funkcje kontroli IP w celu integracji z większością urządzeń innych firm oraz posiada certyfikat Control4 SDDP (Simple Device Detection Protocol), umożliwiający szybką i łatwą integrację z urządzeniami automatyki domowej Control4. Dla bezpośredniego podłączenia do zewnętrznego sprzętu automatyki domowej i sterowania.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

 • 95 W na kanał (8-ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2 kanały); 150 W na kanał (6 ohms, 1% 1 kanał)
 • wbudowana bezprzewodowa technologia dźwięku HEOS multi room
 • wiodący w swojej klasie asystent konfiguracji Denon oraz graficzny interfejs użytkownika
 • streaming muzyki z popularnych serwisów internetowych jak Spotify®, Amazon Music, Deezer, Tidal i innych poprzez darmową aplikację HEOS
 • bezprzewodowy streaming muzyki przez Bluetooth oraz AirPlay
 • konwertery cyfrowo analogowe 32-bit/192kHz AKM DAC (AKM4458VN) na wszystkich kanałach
 • streaming przez sieć oraz obsługa plików wysokiej rozdzielczości przez port USB, w tym ALAC, FLAC, WAV (do 24-bitów / 192 kHz) oraz DSD 2.8MHz i 5.6MHz
 • automatyczna konfiguracja i optymalizacja akustyki pomieszczenia dzięki Audyssey MultEQ XT za pomocą dołączonego mikrofonu i podstawy
 • Audyssey Dynamic EQ oraz Dynamic Volume zapewnia doskonały dźwięk na każdym poziomie głośności
 • wymiary: 434 x 167 x 339 mm
 • waga: 9.4 kg
 • gwarancja 3-letnia polskiego dystrybutora(po zarejestrowaniu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu)