ATLAS ELEMENT DUO INTEGRA 0,50m

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ATLAS
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 329,00 zł
  • Oblicz

PRZEWÓD 2RCA-2RCA

Atlas Element Duo Integra 0,50m

"Najnowszy dodatek w rodzinie Element wprowadza naszą nową konfigurację „Duo”, która korzysta ze zbalansowanej topologii w ramach jednej osłony zewnętrznej zamiast oddzielnych kabli dla kanałów lewego i prawego.

Nowej generacji interkonekt stereo zaprojektowany do użytku w coraz to bardziej elektrycznie „hałaśliwym” otoczeniu domowym.

Wykorzystując cztery wielordzeniowe przewody centralne, Element Integra Duo składa się z dwóch identycznych par przewodów wykonanych z miedzi OFC o czystości 99.9997% i stanowi wysokiej wydajności alternatywę dla standardowego interkonektu Element. Poprzez podwojenie przekroju powierzchni przewodów i wykorzystanie konstrukcji skręconych par w jednej osłonie, Duo oferuje korzyści dla bezwzględnej jakości dźwięku i wyjątkowej odporności na wszelkie zakłócenia generowane np. poprzez telefony komórkowe, sieci wi-fi itp. Duo w pojedynczej osłonie zewnętrznej nie tylko oferuje lepszą wydajność, ale także pozwala na łatwiejsze zarządzanie kablami w typowym, wieloźródłowym systemie, co pozwala na zredukowanie liczby używanych przewodów. Wpływa to na estetyczniejszy wygląd naszego systemu, ale też pozwala uniknąć niekorzystnych szumów i hałasów."

 

 

 

Element Duo Integra

Konstrukcja


4 rdzenie plus ekran

Materiał

 

       OFC

Dielektryk

XLPE

Ekran

Braid OFC, 90%

Pojemność

63,03 pF/m

Indukcyjność

0,3735 μH/m

Rezystancja

0,1612 Ω/m

Impedancja

77,05 Ω/ 1 MHz

Średnica zewnętrzna

6 mm

 

 

 

Powyższe teksty zostały zaczerpnięte ze strony producenta.

http://www.atlascables.com/ic-element-integra-duo.html