KEF SERIA Q50A DOLBY ATMOS BIAŁY

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KEF
  • Waga: 16.5 kg
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 1 479,00 zł
  • Oblicz

KOLUMNA EFEKTOWA DOLBY ATMOS

KEF SERIA Q50A DOLBY ATMOS BIAŁY

Dolby Atmos oferuje potencjał pełnego kina zanurzeniowego, Q50a wykorzystuje technologię Uni-Q, aby zapewnić jej pełne działanie.

Zoptymalizowany dla systemów kina domowego serii Q Głośnik surround Q50a Dolby Atmos-Enabled wyposażony jest w najnowszą tablicę sterowników Uni-Q i zaawansowaną technologię zapewniającą dużą dynamikę i dokładny, czysty dźwięk.

Najnowsza seria Q pozwala na przyjemność odtworzenia wybitnych osiągnięć dźwiękowych w domowym zaciszu. Głośniki Kef zapewniają przyjemność z naturalnego i dokładnego odtworzenia dźwięku wysokiej rozdzielczości.
Seria Q została wprowadzona po raz pierwszy w 1991r. Wielokrotnie nagradzana, cieszy się uznaniem wśród miłośników muzyki i audiofilów. Innowacyjne wzornictwo oraz najlepsze technologie sprawiają, że 8 wydanie tych kolumn jest jeszcze lepsze.

Q50a jest fachowo dostrajany przez inżynierów akustyki KEF, aby wnieść do wnętrza niezwykle wciągający, kinematyczny dźwięk Dolby Atmos. Głośniki po umieszczeniu na górze kolumn serii Q, wykorzystują precyzyjne odbicie dźwięku od sufitu. Głośniki można również łatwo zamontować na ścianie za pomocą specjalnych otworów, otrzymując wierny dźwięk przestrzenny, który płynnie łączy się z najnowszymi kolumnami serii Q. Przetwornik wytwarza szczegółowy i naturalny dźwięk o wysokiej częstotliwości. Będąc częścią rodziny Q Series, wizualnie i stylistycznie Q50a współdzieli elementy z innymi głośnikami serii Q, umożliwiając bezproblemowe wtopienie się we współczesne aranżacje wnętrz.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

- Konstrukcja: Dwu drożna zamknięta
- Przetworniki: 
  130mm (5.25in.) aluminiowy 
  Uni-Q 25mm (1in.) aluminiowa kopułka
- Pasmo przenoszenia (±3dB): 105Hz-18.5kHz
- Podział zwrotnicy: 2.5kHz
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 106dB
- Zalecana moc wzmacniacza: 10-100W
- Czułość: (2.83V/1m): 86dB
- Impedancja nominalna: 8 Ohm (min.4.6 Ohm)
- Wymiary W x S x G: 174 x 180 x 259 mm (wysokość z podkładkami :178mm)
- Waga: 16.5kg

CENA ZA SZTUKĘ, SPRZEDAJEMY WYŁĄCZNIE W PARACH