Cambridge Audio Evo CD - Raty 0% - Negocjuj Cenę - Autoryzowany Dealer

Producent: Cambridge
Ocena: 0
Cena: 5 690,00 zł 5690.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
5690.00 ilość
szt.

Opis

Transport CD Cambridge Audio Evo CD dedykowany tylko do współpracy z modelami EVO 75 i EVO 150

Evo CD - najnowszy system transportu CD brytyjskiego producenta otwiera nowy rozdział w budowaniu wysokiej klasy systemów audio. Transport CD z serii Evo został zaprojektowany w celu uzupełnienia systemów All in One EVO 75 i EVO 150 o możliwość odtwarzania płyt kompaktowych oraz obsłudze formatów cyfrowych. 

Główne Cechy:

 • Wysokiej jakości transport płyt audio CD przeznaczony wyłącznie dla wzmacniaczy streamujących Evo
 • Specjalnie zaprojektowane serwo S5 to doskonała precyzja i odtwarzanie bez błędów
 • Niestandardowe wyjście cyfrowe dla systemów Evo pozwalające na przesył czystego, niezniekształconego sygnału audio
 • Odtwarzanie bez przerw („gapless”) – to idealny transport dla płyt z klasyką i miksów DJ-skich
 • Akustycznie wytłumiona metalowa obudowa izoluje komponenty, zapewniając najwyższą jakość dźwięku
 • Wymienne panele boczne pasujące do Twojego systemu all-in-one Evo

Precyzja odczytu
Evo CD korzysta z naszego nowego serwomechanizmu S5, będącego nwą wersją znanego z naszych poprzednich odtwarzaczy i transportów, uznanego modelu S3, który możemy znaleźć w serii CXC. Dzięki zmianom udało się poprawić i tak już znakomite w swojej klasie poziomy tłumienia zniekształceń jitter i
korekcję błędów. Evo CD nie wykorzystuje uniwersalnego transportu dysków, ale specjalnie zaprojektowany system, wyjątkowe osiągnięcie inżynieryjne, którego jedynym celem jest odtwarzanie sygnału z płyt CD z niezawodnością i precyzją.

Zaprojektowany z myślą o dźwięku
Anodowane aluminium, z którego wykonano obudowę Evo CD i precyzyjnie wykonane detale nie tylko pasują do serii Evo, ale także przyczyniają się do poprawy dźwięku. Wytłumiona mechanicznie metalowa obudowa gwarantuje, że nic nie będzie przeszkadzać sygnałowi wysyłanemu cyfrowo do przetwornika cyfrowo-analogowego za pośrednictwem pojedynczego, specjalnie zaprojektowanego łącza Evo Link.

Ponadczasowy styl
Evo CD, zaprojektowany wyłącznie do pracy ze wzmacniaczami streamującymi Evo, został wykonany przy pomocy takich samych materiałów premium i ma takie same wymiary – można je więc umieścić koło siebie lub postawić jedno nad drugim. To twoja decyzja, podobnie jak decyzja dotycząca tego, który z dwóch rodzajów paneli bocznych wybrać. Pracujące razem Evo i Evo CD prezentują wyjątkowy styl, w którym znajdziemy nasze dziedzictwo, ale które zwrócone jest także w przyszłość.

Forma i funkcja
Jedynym celem Evo CD jest kręcenie dyskami CD i odczytanie z nich informacji muzycznej oraz przesłanie jej do Evo. Pozwala to na zastosowanie minimalistycznego dizajnu – wszystkie funkcje obsługiwane są za pomocą jednego guzika, którym otworzymy/zamkniemy szufladę na CD. Pozostałe funkcje obsługiwane są za pomocą pilota Evo lub z aplikacji StreamMagic na smart fonie lub tablecie. Na pięknym, kolorowym wyświetlaczu Evo o przekątnej 6,8” wyświetlane są okładki albumów i informacje o utworach.

Konstrukcja na lata
Ponieważ jest Evo CD został zbudowany ze starannie i bezkompromisowo wyselekcjonowanych materiałów, Evo CD nie tylko świetnie wygląda, ale i jest wyjątkowo wytrzymały. Podobnie jak płyty z Twojej kolekcji, przetrwa próbę czasu – da Ci radość z muzyki na długie lata i przywoła wspomnienia związane z odtwarzanymi albumami.

Ewolucja Hi-Fi
Ewolucja oznacza transformację. Ewolucja oznacza poprawę. Ewolucja oznacza postęp.

W Cambridge Audio oznacza to, że sprzęt hi-fi jest gotowy na dziś, może pasować do Twojego stylu życia i wyglądać tak dobrze, jak brzmi. Oznacza to zebranie ponad 50-letniego doświadczenia w dziedzinie audio i dopasowanie tego wszystkiego do jednego rewolucyjnego produktu.

To znaczy Evo.
Opracowaliśmy Evo, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów.

Możesz cieszyć się naszym niesamowitym, pełnym dźwiękiem hi-fi z całą jego precyzją, skalą i emocjonalną ekspresją. Ale możesz także cieszyć się tą niezwykłą jakością dźwięku z kompaktowego, wygodnego i dobrze wyglądającego systemu typu „wszystko w jednym”.

Evo to ogromny krok naprzód.

Specyfikacja techniczna:

 • Formaty: CD-DA, CD-R, CD-RW
 • Serwo CD-S5
 • Wyjście: EVO Link (Niestandardowe połączenie z jednostką główną Evo)
 • Wymiary: 317 x 89 x 352 mm
 • Waga: 5 kg

Odtwarzacz CD nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl