Cardas Nautilus (listwa zasilająca)

Producent: Cardas
Ocena: 0
Cena: 7 989,00 zł 7989.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
7989.00 ilość
szt.

Opis

Cardas Nautilus - listwa zasilająca.

Nautilus. Podejście Cardas do rozdziału mocy. Czysta dystrybucja mocy. Brak elementów ograniczających prąd.

Listwa Nautilus EU posiada całkowicie nowe gniazda Cardas 4181EU w standardzie Schuko. Każde gniazdo w Nautilusie jest w stanie zapewnić czystą moc wymaganą przez sprzęt audio, od wysokoprądowych wzmacniaczy po wrażliwe komponenty front-end.

Okablowanie wewnętrzne w technice punkt-punkt wykonano z firmowych miedzianych przewodników 10 i 11,5 AWG Cardas Ultra Pure Grade 1 Copper. Każde z pięciu gniazd wykorzystuje znane z topowych kabli zasilających Cardas Audio zabezpieczenie RFI / EMI,  a konstrukcja typu gwiazda-uziemienie kończy się na 1 kilogramowej czystej płycie miedzianej.

Echa konstrukcji obudowy pochodzą z oryginalnej listwy zasilającej Cardas Golden 6A, wyprodukowanej w połowie lat 90-tych oraz z impetu stojącego za The Nautilus. Listwa Nautilus jest montowana ręcznie w Bandon, Oregon. W komplecie z listwą producent nie dostarcza kabla zasilającego.

Budowa:
Przewodniki: stały rdzeń Grade 1, czysta beztlenowa miedź 99,9999% izolowana wytłaczanym PVC. Przewód uziemiający to miedź beztlenowa o czystości 99,9999%, rozmiary mierników skalowane do proporcji Golden Ratio. Geometria warstwy poprzecznej, izolowana w płaszczu PFA.

Obudowa: Antyrezonansowy wytłaczany korpus aluminiowy z miedzianymi mosiężnymi zaślepkami końcowymi; 1 kilogram miedzianej płytki naziemnej.

Specyfikacja:
Miernik: 2×10 AWG, 1x 11,5 AWG
Wymiary wersja EU: 47 cm x 10.8 cm x 7 cm
Waga: 7,65 funta.

Listwa nowa fabrycznie zapakowana.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl