Monitor Audio MASS 5.1

Producent: Monitor Audio
Ocena: 0
Cena: 4 790,00 zł 4790.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
4790.00 ilość
zestaw

Opis

MASS w pięciu dyskretnych monitorach i subwooferze łączy wiedzę ekspercką Monitor Audio z wyrafinowanym dizajnem. W rezultacie tych zabiegów otrzymujemy nowy poziom jakości dźwięku w muzyce, filmie i grach.

MASS to łatwy do ustawienia, generujący wyjątkowy dźwięk przestrzenny system z niewielkimi kolumnami, zmieniającymi pokój w salę kinową.

Miłośnicy muzyki, filmów i gier docenią w systemie MASS łatwość w przenoszeniu się w sam środek akcji oraz obecność mnóstwa informacji o ich ulubionych nagraniach, filmach i grach. Niespotykana przezroczystość, dramaturgia i 360 stopni ekscytacji – to zupełnie nowe doświadczenie akustyczne jest już w zasięgu ręki.

Film

Hollywood zdaje sobie sprawę z faktu, iż ścieżki dźwiękowe produkowanych tam filmów są tak samo ważne w doświadczeniu kinowym, jak obraz - a dzięki systemowi MASS możesz cieszyć się własnym przestrzennym dźwiękiem godnym kina domowego i to bez wydawania ogromnych kwot i zaburzania wystroju Twojego pokoju. Pomimo niewielkich rozmiarów system MASS jest w stanie wypełnić pokój dynamiczną prezentacją zwiększając Twój apetyt na doświadczanie największych hollywoodzkich hitów. Wysoka czystość brzmienia zbuduje odpowiednie napięcie w trakcie oglądania cichych scen, eksplozyjna dynamika i moc zrobią na Tobie wrażenie, gdy na ekranie pojawią się wybuchy, a precyzyjne obrazowanie efektów przestrzennych pozwoli Ci śledzić rozwój każdej akcji. Słowem, system MASS zapewni Ci autentyczne wrażenia żywcem wzięte z kina.

Gra

Jeśli chcesz odpowiednio zagłębić się w rozgrywkę, nie ma lepszego sposobu niż z dźwiękiem dostarczanym przez system MASS, aby wciągnąć Cię w sam środek akcji. Granie będzie zdecydowanie głębszym doświadczeniem dzięki precyzyjnemu rozmieszczeniu efektów dźwiękowych, płynnemu panoramowaniu dźwięku w polu o zakresie 360-stopni oraz, za sprawą subwoofera, potężnym. obecnym basom. Niezależnie od tego, czy w Twoich ulubionych grach pojawia się ryk tłumu, kanonada z broni palnej, czy pełna napięciem cisza upiornej, obcej planety. System MASS da Ci więcej tego, czego potrzebujesz. Doświadczaj każdego scenariusza gier, jak nigdy dotąd i wznieś się na zupełnie inny poziom grania.

Muzyka

Niezależnie od tego, czy lubisz słuchać muzyki w stereo, czy wolisz wielokanałowe miksy, system MASS ma wszystko czego trzeba, by ożywić Twoją ulubioną muzykę. Dzięki pięknie zaprojektowanej integracji satelitów i subwoofera, MASS oferuje ekscytującą prezentację muzyki od najniższych dźwięków basowych po najwyższe soprany. Doskonałe obrazowanie umieści Twojego ulubionego wokalistę na środku sceny, a połączenie przetwornika z technologią MMP II i miękkiej kopułki wysokotonowej w każdym z satelitów zaprezentuje każdy instrument w niezwykle wierny i przekonujący sposób. Szybki, kontrolowany, a przede wszystkim nisko schodzący bas subwoofera sprawia, że brzmienie systemu MASS jest potężne i energetyczne, a jednocześnie subtelne i szczegółowe. To na ten system muzyczny czekała Twoja muzyka.

Specyfikacja techniczna:

Kolumny satelitarne Mass

- 2-drożny, obudowa zamknięta, zaprojektowany by uzyskać szeroką dyspersję dźwięku i doskonałe zgranie z subwooferem MASS
- Sztywna, wyposażona w wewnętrzne wzmocnienia obudowa ze ściankami wzmocnionymi włóknami
- Wykonywane na zamówienie materiałowe wykończenie stosowane wyłącznie przez Monitor Audio
- Kompaktowe wymiary, kierunkowa reprodukcja dźwięku umożliwia uzyskanie wysokiej precyzji i szybkości prezentacji
- 3,5-calowy (89 mm) przetwornik nisko- średniotonowy z membraną w technologii Metal Matrix Polymer (MMP II).
- 3/4” (19 mm) miękka kopułka z zabezpieczeniem termicznym
- Zintegrowany punkt mocowania do podstawki bądź uchwytu ściennego (kompatybilny z uchwytem MASM)
- Tylna pokrywa pozwalająca ukryć gniazda głośnikowe
- Wymiary zewnętrzne (w tym krata i zaciski (H x W x D) 147 x 122 x 107 mm

Subwoofer aktywny MASS

- Kompaktowy z zamkniętą, wzmocnioną od wewnątrz obudową wykonaną z MDFu o grubości 15mm oraz sztywną przednią ścianką z 18mm MDFu
- W maskownicach wykorzystano wykonywaną na zamówienie tkaninę
- 8” (203 mm) przetwornik o dużym skoku membrany typu MMP II
- Wzmacniacz w klasie D o mocy 120 W zapewnia energetyczną prezentację
- Cyfrowe przetwarzanie dźwięku by uzyskać doskonałą charakterystykę filtrów
- Zaawansowane ograniczniki gwarantują kontrolowane, autentyczne brzmienie
- 3 fabryczne presety (‘Music’, ‘Movie’, ‘Impact’)
- Wymiary zewnętrzne (w tym Amp, sterowniki i terminale (H x W x D) 359 x 320 x 350 mm

Gwarancja polskiego dystrybutora Audio Center Poland

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl