Monitor Audio Radius One

Producent: Monitor Audio
Ocena: 0
Cena: 3 690,00 zł 3690.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
3690.00 ilość
szt.

Opis

Radius One dziedziczy po oryginalnym Radiusie nieporównywalny dźwięk, będący wynikiem fantastycznie dopasowanych przetworników, umieszczonych w precyzyjnie dobranej obudowie. Konstrukcja opiera się na przetwornikach C-CAM, w trzech parach, w skład których wchodzą: kopułka wysokotonowa 25 mm C-CAM oraz 100 mm głośnik niskotonowy C-CAM, umieszczone w oddzielnych komorach, każda z bas-refleksem.

Technologia:

  • 4" przetwornik basowy C-CAM - w Radiusach zastosowaliśmy nasze nowe przetworniki basowe z membranami o powierzchni podobnej do powierzchni piłki golfowej, po raz pierwszy zastosowane w topowej serii Platinum, a następnie wprowadzone także w serii Gold GX. Intensywne badania oraz modelowanie z pomocą FEA pozwoliły nam udoskonalić współpracę między membraną a jej napędem, który jest teraz większy, wyposażony w większą cewkę, wyższą moc, a wszystko to pozwoliło zredukować zniekształcenia przetwornika.
  • Nowa złota kopułka C-CAM – została zoptymalizowana tak, by wykorzystać pełnię swoich możliwości w kompaktowej obudowie Radiusa. Osiągnęliśmy to poprzez bardziej efektywne wentylowanie tylnej strony membrany – powietrze uwięzione i kompresowane w tym miejscu prowadzone jest wokół obudowy głośnika do wentylowanej komory umieszczonej za nim.
  • Mocowanie przetworników pojedynczą śrubą do tylnej ścianki kolumny zapewnia mechaniczne odsprzęganie ich od przedniej ścianki, co przekłada się na bardziej klarowną i rozdzielczą prezentację tonów średnich. Jednocześnie śruby przechodzące przez całą głębokość kolumny są elementami wzmacniającymi, poprawiającymi sztywność całej obudowy.
  • Dostarczany w komplecie z dedykowanymi uchwytami do montażu ściennego.

Specyfikacja techniczna:

Pasmo przenoszenia 90 Hz – 35 kHz
Czułość 87 dB
Impedancja 6 Ω
Moc 75 W
Rekomendowana moc wzmacniacza 30-100 W
Maksymalne SPL106 dB
Typ obudowybas-refleks umieszczony z przodu (sekcja centralna)z tyłu (sekcja prawa i lewa)
Przetworniki 3 x 100 mm C-CAM nisko-średniotonowy3 x 25 mm wysokotonowy C-CAM
Wymiary 175 x 980 x 67 mm
Waga 7,4 kg

Gwarancja polskiego dystrybutora Audio Center Poland

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl