Rel HT 1003

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 2 990,00 zł 2990.00
Dostępność: Produkt na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji.
Darmowa dostawa od:
2990.00 ilość
szt.

Opis

Gdy po prostu nie ma miejsca ani potrzeby na całą wydajność większego modelu HT. HT / 1003 stosuje to samo podejście, co jego imponująca stabilna partnerka i nieznacznie ją skaluje. 10-calowy przetwornik o dużym skoku i mocy 300 W oznacza dużą moc na żądanie. To urządzenie jest przeznaczone głównie do zastosowań w kinie domowym o dużej mocy, wciągających zestawów gier i ładnie łączy się z aktywnymi głośnikami. Zmniejszona konstrukcja, większa wydajność.

Nasza linia Serie HT skupiająca się na kinie domowym została zaprojektowana specjalnie, aby sprostać wyzwaniu niedrogich, wysoce dynamicznych subwooferów zasilanych czystym kinem domowym, w atrakcyjnej, kompaktowej obudowie, która ułatwia umieszczenie kilku z nich w większości środowisk. HT / 1003 łączy w sobie lekki, nowoczesny 10-calowy przetwornik CarbonGlas ™ (250 mm), połączony z potężnym wzmacniaczem klasy D o mocy 300 W, który działa chłodno, wytwarzając zaskakującą dynamikę. Wewnętrznie zaprojektowaliśmy specjalnie przystosowane filtry wejściowe kina domowego, które w latach 20-tych generują wyjątkowo płaski bas.

Postanowiliśmy zbudować najgłośniejszy, stosunkowo kompaktowy i niedrogi 10-calowy zestaw do użytku wyłącznie w kinie domowym. Krytycy już czekają na recenzje. HT / 1003 został zaprojektowany, aby zapewnić najlepszy huk (całkiem dosłownie) za każdą złotówkę podczas budowania systemu kina domowego, wyposażony w: wyraźne wymiary obudowy wykończone atrakcyjnym, ale celowym, czarnym, ziarnistym wyglądem aluminium i zwieńczone grubą 12 mm pięknie wypolerowany blat, który służy do tłumienia drgań na krytycznej górnej powierzchni obudowy.

Dla właścicieli REL, którzy już korzystają z naszych subwooferów Serie T / i lub S zaprojektowanych zarówno do użytku 2-kanałowego, jak i teatralnego, HT / 1003 został zaprojektowany, aby uzupełnić wyjście .1 / LFE ich systemu, aby uzyskać jeszcze wyższą moc, dodając głębię efektom specjalnym. aby zapewnić prawdziwe wrażenia z kina domowego. Jeśli posiadasz REL i chcesz, aby teatr był szalenie dramatyczny, dodaj HT (lub kilka).

HT / 1003 zapewnia twardy, uczciwy, specjalnie zaprojektowany wygląd, zaprojektowany tak, aby przekazać swoją jedyną misję; niezwykle wydajne kino domowe w okazyjnej cenie. Szerokość obudowy jest zminimalizowana, zmniejszając masę wizualną, a głębokość jest zmaksymalizowana, aby uzyskać najgłębszy bas. Wybraliśmy mocny, wysokiej jakości, zorientowany poziomo kompozyt o ziarnistej fakturze do owinięcia całej obudowy. Łatwy w obsłudze, łatwy do czyszczenia. Jednak górna powierzchnia, którą widzi oko, jest pięknie wykończona 5 warstwami ręcznie przetartego lakieru, tworząc wizualny urok, z którego staliśmy się znani.

Sprawność kierowcy REL jest w pełni widoczna dzięki HT / 1003, nowoczesnemu 10-calowemu przetwornikowi CarbonGlas ™ (250 mm), który jest jednocześnie lekki i niezwykle sztywny. Podczas gdy wielu konkurentów dronuje wraz ze stosunkowo powolnymi, ciężkimi stożkami HT / 1003 wykorzystuje mocne, sztywne włókno węglowe na 60% powierzchni napędzanej, wzmocnione lekkim włóknem szklanym. Naturalnie używamy prawdziwie wysokiej jakości naturalnych opraw butylowych, ponieważ pozostają one miękkie i giętkie przez dziesięciolecia - coś, czego właściciele REL przyzwyczaili się oczekiwać. Uważamy, że nowy 10-calowy przetwornik CarbonGlas wyznacza nowy standard dla niedrogich, wysokowydajnych przetworników przeznaczonych do zastosowań teatralnych.

300 watów: Aby osiągnąć nasz cel, jakim jest niezwykle wysoka moc wyjściowa dla dużych kin w tak kompaktowej obudowie, potrzebny jest specjalny wzmacniacz. Nasz wzmacniacz NextGen5 klasy D zwalnia przestrzeń wewnętrzną, jednocześnie działając w chłodzie; skutkuje to większą głośnością obudowy, co przekłada się na ultra-głęboki bas pomimo niewielkich rozmiarów. 300 watów oznacza, że kierowca nigdy nie odczuwa braku mocy, zapewniając wysoką moc, dostarczaną bez wysiłku w długotrwałej, niezawodnej konstrukcji. W filtrze wejściowym HT / 1003 zaprojektowaliśmy specjalne odwrotne filtrowanie, aby nasz sterownik CarbonGlas mógł działać znacznie głębiej niż w konwencjonalnych konstrukcjach.

Specyfikacja techniczna:

Głośnik 10”, 300W RMS,

wzmacniacz klasy D,

obudowa zamknięta,

Sz. x wys. x gł.: 318 x 347 x 351 mm,

Waga netto: 15,1 kg

Subwoofer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl