Rel HT 1205

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 4 190,00 zł 4190.00
Dostępność: Produkt na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji.
Darmowa dostawa od:
4190.00 ilość
szt.

Opis

Subwoofer do kina domowego HT / 1205 zapewnia zupełnie nową konstrukcję wzmacniacza mocy klasy D o mocy 500 W, połączoną z przetwornikiem o długości 12 cali (300 mm) niezwykle wysoką moc wyjściową w atrakcyjnym wzornictwie. HT to potęga dla dedykowanych aplikacji kina domowego o dużej mocy, która również ładnie odmieni wrażenia z gier i partnerów dzięki aktywnym głośnikom bezprzewodowym.

Seria HT została zaprojektowana specjalnie, aby sprostać wyzwaniu tworzenia niedrogich, wyjątkowo dynamicznych, czystych subwooferów zasilanych z kina domowego. HT / 1205 to idealne połączenie lekkiego, nowoczesnego 12-calowego przetwornika CarbonGlas ™ (300 mm) w połączeniu z potężnym wzmacniaczem klasy D o mocy 500 W, który działa chłodno i zapewnia niezwykłą dynamikę. Wewnętrznie opracowaliśmy specjalnie dostosowane filtry wejściowe do kina domowego, które w latach 20-tych wytwarzają wyjątkowo płaski bas.

Postanowiliśmy zbudować najgłośniejszy, stosunkowo kompaktowy, 12-calowy zestaw do użytku wyłącznie w kinie domowym, po naprawdę atrakcyjnej cenie. Będziesz oceniał, jak dobrze osiągnęliśmy ten cel, ale krytycy już czekają na recenzje. Uważamy, że HT / 1205 ma stać się nowoczesnym klasykiem o smukłych wymiarach obudowy wykończonych w atrakcyjnym, ale celowym czarnym, ziarnistym wyglądzie aluminium i zwieńczonym pięknie wypolerowanym blatem o grubości 12 mm, który służy do tłumienia wibracji na krytycznej górnej powierzchni szafka.

Dla właścicieli REL, którzy już korzystają z naszych subwooferów Reference, Serie S i T / i zaprojektowanych zarówno do użytku 2-kanałowego, jak i teatralnego, HT / 1205 został zaprojektowany, aby uzupełnić wyjście .1 / LFE ich systemu, aby zapewnić wyjątkowo wysoką moc wyjściową dla kina domowego dudniącego w klatce piersiowej. efekty specjalne.

HT / 1205 zapewnia mocny, prosty, specjalnie zaprojektowany wygląd, zaprojektowany do przekazywania swojej jedynej misji; kino domowe o niszczycielskiej mocy. Szerokość obudowy jest zminimalizowana, zmniejszając masę wizualną, a głębokość jest zmaksymalizowana, aby uzyskać najgłębszy bas. Do owinięcia całej obudowy wybraliśmy wytrzymały, wysokiej jakości, zorientowany poziomo kompozyt o ziarnistej fakturze, który zapewnia łatwość obsługi i czyszczenie. To bardziej podstawowe słownictwo dotyczące projektowania różni się od bardziej wyrafinowanych wykończeń występujących w innych naszych liniach, jednak górna powierzchnia, która przyciąga wzrok, jest pięknie wykończona 5 warstwami ręcznie wcieranego lakieru, tworząc wizualny urok, z którego jesteśmy znani.

Sprawność kierowcy REL jest w pełni widoczna dzięki HT / 1205, nowoczesnemu 12-calowemu przetwornikowi CarbonGlas ™ (300 mm), który jest jednocześnie lekki i niezwykle sztywny. Podczas gdy wielu konkurentów dronuje wraz ze stosunkowo powolnymi, ciężkimi stożkami HT / 1205, modele HT / 1205 wykorzystują mocne, sztywne włókno węglowe na 60% powierzchni wbijanej, wzmocnione lekkim włóknem szklanym. Naturalnie używamy prawdziwie wysokiej jakości naturalnych opraw butylowych, ponieważ pozostają one miękkie i giętkie przez dziesięciolecia - coś, czego właściciele REL przyzwyczaili się oczekiwać. Nowy 12-calowy przetwornik CarbonGlas HT / 1205 wyznacza nowy standard dla niedrogich, wysokowydajnych przetworników przeznaczonych do zastosowań teatralnych.

500 W: Aby osiągnąć nasz cel, jakim jest niezwykle wysoka moc wyjściowa w zastosowaniach teatralnych na dużą skalę, potrzebny jest specjalny wzmacniacz. Nasz wzmacniacz NextGen5 klasy D zwalnia przestrzeń wewnętrzną, jednocześnie działając w chłodzie; skutkuje to większą głośnością obudowy, co przekłada się na głośniejszy i głębszy bas. 500 watów oznacza, że kierowca nigdy nie jest pozbawiony mocy, co zapewnia długotrwałą, niezawodną konstrukcję. W filtrze wejściowym HT-1205 zaprojektowaliśmy specjalne filtrowanie odwrotne, aby nasz sterownik CarbonGlas mógł rozciągać się znacznie głębiej niż w tradycyjnych projektach.

Specyfikacja techniczna:

Głośnik 12”

500W RMS,

wzmacniacz klasy D,

obudowa z systemem membrany biernej 12”,

Sz. x wys. x gł.: 444,5 x 455,5 x 507 mm,

Waga netto: 34 kg

Subwoofer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl