Rel S/510

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 12 690,00 zł 12690.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
12690.00 ilość
szt.

Opis

S / 510 przenosi koncepcję kompaktowej i średniej obudowy REL do referencyjnych poziomów wydajności i robi to ze stylem, mocą i niesamowitą prędkością. Zapewnia niesamowity poziom wszechstronnej wydajności. S / 510 pozwala tym, którzy mają mniej miejsca lub w połączeniu z głośnikami high-end, które są nieco mniej wytrzymałe, mieć idealnego partnera do tańca, gdy S / 812 jest po prostu zbyt wielką rzeczą.

W przypadku S / 510 zbadano każdy aspekt wewnętrznego funkcjonowania poprzedniej generacji, bez względu na jego krytyczny i zorientowany na klienta sukces. Zwróciliśmy świeże spojrzenie na wymagania dotyczące zasilania, ulepszenia sterowników i specjalne filtry, ulepszając każdy z nich, aby wydobyć całą możliwą dodatkową wydajność. Wszystko to wraz z udoskonaleniami obudowy niezbędnymi do tego, aby te ulepszenia wyszły gładko. Najnowsza seria S to triumfalne osiągnięcie, które przerosło wszelkie oczekiwania naszego zespołu projektowego.

Nasze wymagania dotyczyły znacznie mocniejszego, głębokiego basu w zakresie 20-35 Hz, znacznie poprawionej dynamiki kinowej oraz jeszcze bardziej otwartego i przestrzennego pola dźwiękowego, które przyniesie korzyści zarówno muzyce, jak i filmowi. Zwróciliśmy się do naszego wzmacniacza NextGen3, dostrojonego do 500 watów ze znacznymi rezerwami mocy, dodaliśmy lekką warstwę włókna węglowego z tyłu przetwornika, aby poradzić sobie z dodatkową mocą, i opracowaliśmy dwa nowe zestawy niestandardowych filtrów, aby wydobyć maksimum brutalności siła i przestronność. Wreszcie, wyposażyliśmy S / 510 w możliwość układania w stosy w 4- lub 6-jednostkowych macierzach liniowych, tak jak nasze modele referencyjne.

S / 510 wymagał aktualizacji stożka ze stopu ContinuousCast ™, aby mógł przetrwać ogromne ulepszenia mocy. Aby pozwolić jego cienkiemu, aluminiowemu stożkowi przetrwać 500 watów i niewiarygodnie długi skok, dodaliśmy ultralekki podkład z czystego włókna węglowego, strategicznie umieszczony na częściach tylnej powierzchni stożka. Daje to dwie korzyści; wzmacnia i usztywnia stożek, a także eliminuje rewersję, dzięki czemu fale wsteczne wewnątrz obudowy są teraz chronione przed zakłócaniem głównego wystrzeliwania basu do pomieszczenia. Rezultatem jest dokładniejszy i znacznie głośniejszy głęboki bas.

Nasze wyjątkowo dostrojone grzejniki pasywne wykorzystują specjalne zawieszenie, teraz z dodatkowym skokiem liniowym 8 mm, aby zapewnić wydajność w przeciwieństwie do konwencjonalnych subwooferów. Nasz nowy pasywny radiator SuperProgressive ™ zapewnia wyjątkowo długi skok, co pozwala na bardzo głośną moc, zachowując jednocześnie zmienną sztywność zawieszenia. Dzięki temu może działać jak kompaktowa 12-calowa konstrukcja z zamkniętą skrzynką przy małych objętościach i 14-calowa konstrukcja o wysokiej wydajności na swoich granicach.

Przy mocy 500 W wzmacniacz NextGen3 jest zapożyczony z naszego poprzedniego flagowego modelu i wytwarza ogromne rezerwy mocy i prądu. Zwiększenie mocy o ponad 20% (poprzednia wersja wynosiła 400 watów) jest potrzebne do zapewnienia wysokiego poziomu wyjściowego wymaganego w nowoczesnym teatrze, a także do wytworzenia niezwykle głębokiego basu w wysokiej klasy systemie 2-kanałowym. Ten wzrost mocy jest konieczny w wyniku naszego rozwoju muzycznego frontu całkowicie nowego obwodu zwanego PerfectFilter ™, który równoważy oba skrajne częstotliwości.

PerfectFilter spełnia dwie pozornie odmienne właściwości; rozszerzenie mocnej, równej odpowiedzi skrajnie niskich częstotliwości basowych, jednocześnie otwierając powietrze i delikatność w średnich i wysokich częstotliwościach swojego systemu. Dodatkowo zastosowaliśmy niestandardowe filtry PureTheatre ™, aby umożliwić S / 510 nadążanie za nowoczesnymi efektami teatralnymi bez nadmiernego wysiłku.

Specyfikacja techniczna:

Głośnik 10”, 500W RMS,

wzmacniacz klasy D,

obudowa z systemem membrany biernej 12”,

Sz. x wys. x gł.:

400 x 410 x 464 mm,

Waga netto: 31,7 kg

Subwoofer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl