Rel S/812

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 14 990,00 zł 14990.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
14990.00 ilość
szt.

Opis

S / 812 przenosi koncepcję średniego podwozia REL do referencyjnych poziomów wydajności i robi to ze stylem, pięknem i niszczycielską mocą. Zapewnia niesamowity poziom wszechstronnej wydajności zarówno dla dźwięku muzycznego, jak i filmowego, daje klientom przedsmak tego, co oferują nasze modele referencyjne, i robi to za ułamek ceny.

W przypadku S / 812 zbadano każdy aspekt wewnętrznego funkcjonowania poprzedniej generacji, bez względu na jego krytyczny i zorientowany na klienta sukces. Zwróciliśmy świeże spojrzenie na wymagania dotyczące zasilania, ulepszenia sterowników i specjalne filtry, ulepszając każdy z nich, aby wydobyć całą możliwą dodatkową wydajność. Wszystko to wraz z udoskonaleniami obudowy niezbędnymi do tego, aby te ulepszenia wyszły gładko. Najnowsza seria S to triumfalne osiągnięcie, które przerosło wszelkie oczekiwania naszego zespołu projektowego.

Nasze wymagania dotyczyły znacznie mocniejszego, głębokiego basu w zakresie 19-35 Hz, znacznie poprawionej dynamiki teatralnej oraz jeszcze bardziej otwartego i przestrzennego pola dźwiękowego, które jest korzystne zarówno dla muzyki, jak i filmu. Zwróciliśmy się do naszego wzmacniacza NextGen5, dostrojonego do 800 watów, z ogromnymi rezerwami mocy poza tym, dodaliśmy cienką warstwę włókna węglowego z tyłu przetwornika, aby poradzić sobie z dodatkową mocą, i opracowaliśmy dwa nowe zestawy niestandardowych filtrów, aby wydobyć najwyższa brutalna siła i przestronność. Wreszcie, nadaliśmy 812 możliwości układania w stosy w 4- lub 6-jednostkowych macierzach liniowych, tak jak w naszych modelach referencyjnych.

S / 812 wymagał aktualizacji stożka ze stopu ContinuousCast ™, aby mógł przetrwać ogromne ulepszenia mocy. Aby pozwolić jego cienkiemu, aluminiowemu stożkowi przetrwać 800 watów i niewiarygodnie długi skok, dodaliśmy ultralekkie podłoże z czystego włókna węglowego, strategicznie rozmieszczone na częściach tylnej powierzchni stożka. Daje to dwie korzyści; wzmacnia i usztywnia stożek, a także eliminuje rewersję, dzięki czemu fale wsteczne wewnątrz obudowy są teraz chronione przed zakłócaniem głównego wyrzutu basu do pomieszczenia. Rezultatem jest dokładniejszy i znacznie głośniejszy głęboki bas.

Nasze wyjątkowo dostrojone grzejniki pasywne wykorzystują specjalne zawieszenie, teraz z dodatkowym skokiem liniowym 30 mm, aby zapewnić wydajność znacznie przekraczającą konwencjonalne subwoofery. Nasz nowy pasywny radiator SuperProgressive ™ zapewnia wyjątkowo długi skok, co pozwala na bardzo głośne wyjście, zachowując jednocześnie zmienną sztywność zawieszenia. Dzięki temu może działać jak 12-calowa kompaktowa konstrukcja w szczelnej obudowie przy małej objętości i 14-calowa konstrukcja o wysokiej wydajności na granicy.

Wzmacniacz NextGen5 o mocy 800 watów jest zapożyczony z naszych modeli referencyjnych i oferuje ogromne rezerwy mocy i prądu. 45% wzrost mocy (poprzednia wersja wynosiła 500 watów) jest potrzebny do zapewnienia zarówno głębokiego poziomu wyjściowego wymaganego w nowoczesnym teatrze, jak i do wytworzenia najgłębszego basu w wysokiej klasy systemie 2-kanałowym. Ten wzrost mocy jest konieczny w wyniku naszego rozwoju muzycznego frontu całkowicie nowego obwodu zwanego PerfectFilter ™, który równoważy oba skrajne częstotliwości.

PerfectFilter spełnia dwie pozornie odmienne właściwości; rozszerzenie mocnej, równej odpowiedzi skrajnie niskich częstotliwości basowych, jednocześnie otwierając powietrze i delikatność w średnich i wysokich częstotliwościach swojego systemu. Dodatkowo zastosowaliśmy niestandardowe filtry PureTheatre ™, aby umożliwić S / 812 dostarczenie najbardziej inspirujących efektów teatralnych, jakie kiedykolwiek były oferowane w klasycznym REL.

Specyfikacja techniczna:

Głośnik 12”, 800W RMS,

wzmacniacz klasy D,

obudowa z systemem membrany biernej 12”,

Sz. x wys. x gł.: 444,5 x 455,5 x 507 mm,

Waga netto: 34 kg

Subwoofer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl