Ruark Audio MR1 MK2

Producent: Ruark Audio
Ocena: 0
Cena: 2 090,00 zł 2090.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
2090.00 ilość
szt.

Opis

Nasze wielokrotnie nagradzane głośniki Bluetooth MR1 dostarczą niezwykły dźwięk w wielu różnych zastosowaniach. Są bezbłędne jako głośniki komputerowe, idealne w połączeniu z gramofonem i fantastycznie poprawią dźwięk Twojego telewizora. MR1 Mk2 wypełni każde pomieszczenie dźwiękiem wysokiej jakości, nie dominując nad nim, co czyni je idealnym wyborem zarówno dla melomanów, jak miłośników dizajnu.

Sam MR1 może stanowić podstawę kompletnego systemu muzycznego, a gdy podłączysz do niego gramofon będziesz mógł wziąć udział w renesansie płyty winylowej. Dzięki wbudowanemu super wysokiej jakości odbiornikowi Bluetooth z aptX, możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę do MR1 w jakości CD.

Specjalnie dla MR1 opracowaliśmy niestandardowe głośniki, aby dostarczyć dźwięk zaprzeczający niewielkim wymiarom MR1. Zarówno głośniki wysokotonowe, jak i basowe wyposażone są w mocne napędy z magnesami neodymowymi zajmujące niewiele miejsca i pełni ekranowane, które zapewniają lepszą kontrolę nad przetwornikiem.

Sterowanie głosem, takie jak wykorzystywane przez Amazon i Google, jest interesującą technologią, ale podjęcie decyzji, które z nich jest odpowiednie dla Ciebie i które wytrzyma próbę czasu, może być trudne. To jeden z kluczowych powodów, dla którego wszystkie nasze produkty zostały wyposażone w Bluetooth i dodatkowe wejścia, by urządzenia takie jak te można było łatwo podłączyć i cieszyć się wysokiej klasy dźwiękiem, zapewnianym przez nasze urządzenia. Również w przypadku pojawienia się nowych rozwiązań w przyszłości (co jest nieuniknione) łatwo będzie dokonać zmiany, gdy zajdzie taka potrzeba.

MR1 Mk2 został wyposażony w liniowy wzmacniacz w klasie AB z wysokiej klasy zasilaczem impulsowym. Wzmacniacze liniowe są używane w wielu najlepszych urządzeniach audio i naszym zdaniem nadal oferują wyższą jakość brzmienia wydajność w porównaniu z popularnymi dziś wzmacniaczami cyfrowymi, które w porównaniu z klasą AB często brzmią w mało wyrafinowany sposób. Wzmocnienie liniowe to kolejny powód, dla którego MR1 brzmi tak dobrze.

MR1 Mk2 posiada system sterowania, który podobnie jak w naszych innych produktach jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, umożliwiając szybką zmianę wejść i głośności, a diody LED wskazują bieżący status systemu i wybrane źródło. Ponadto wybór źródła, regulacja głośności i inne funkcje można obsługiwać nie wstając z komfortowego fotela za pomocą dostarczonego w zestawie kompaktowego pilota zdalnego sterowania.

W trybie auto-standby MR1 automatycznie przejdzie w tryb uśpienia, jeśli przez kilka minut nie zostanie wykryty żaden sygnał. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w przypadku korzystania z głośników MR1 jako systemu dźwiękowego pracującego w parze z telewizorem, ponieważ będą one automatycznie budzić się i usypiać po włączeniu lub przy wyłączeniu telewizora. W przypadku używania tych głośników z komputerami funkcję tę można wyłączyć, jeśli zachodzi taka potrzeba.

MR1 wyposażyliśmy zarówno w analogowe, jak i cyfrowe optyczne wejścia, umożliwiające łatwe podłączenie kilku urządzeń. MR1 będzie doskonałym narzędziem służącym poprawie brzmienia nowoczesnych płaskich telewizorów za sprawą cyfrowego wejścia optycznego, które będzie idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach. MR1 posiada również dedykowane wyjście dla subwoofera, umożliwiające podłączenie aktywnego subwoofera w celu uzyskania dodatkowej dynamiki w muzyce, a także niesamowitego dźwięku przy oglądaniu filmów.

Łatwość obsługi sprawiła, iż Bluetooth stał się najpopularniejszą metodą bezprzewodowego przesyłania dźwięku, umożliwiającą współpracę z praktycznie wszystkimi urządzeniami przenośnymi i wiodącymi serwisami muzycznymi, takimi jak Spotify, Apple i Amazon Music. MR1 Mk2 z wysokiej jakości odbiornikiem Bluetooth aptX pozwala cieszyć się zaletami tej technologii w najlepszym możliwym wydaniu dzięki jakości dźwięku porównywalnej z płytą CD.

MR1 to zminiaturyzowany głośnik oferujący wysoką jakość dźwięku i podobnie jak większe głośniki wysokiej klasy, ukryta w jego wnętrzu zwrotnica odgrywa istotną rolę w jego brzmieniu! Wiele kompaktowych głośników wykorzystuje podstawową jednoelementową zwrotnicę w celu ułatwienia montażu i obniżenia kosztów produkcji, ale w przypadku MR1 opracowaliśmy zwrotnicę wykorzystującą szereg najlepszych komponentów.

MR1 został wykonany z materiałów, które, jak wiemy z doświadczenia, zapewniają najlepszą jakość dźwięku. Zamontowana na stałe maskownica jest pokryta unikalną brytyjską tkaniną firmy Camira, która spełnia nasze surowe wymagania zarówno pod względem atrakcyjnego wyglądu, jak i właściwości akustycznych. Staranne połączenie materiałów sprawia, że MR1 jest równie miły w dotyku, jak dla oczu i uszu użytkownika

Para MR1 brzmi niesamowicie, ale aby uczynić je bardziej przenośnymi, MR1 może być również używany jako pojedyncza jednostka. Gdy drugi głośnik zostaje odłączony, MR1 automatycznie przełącza się w tryb mono, co czyni go idealnym do zabrania na piknik, albo na wakacje. Ponadto dzięki opcjonalnej baterii (BackPack) możesz cieszyć się świetnym brzmieniem MR1 nawet do 12 godzin z dala od sieci elektrycznej.

Specyfikacja techniczna:

• 75mm neodymowe woofery
• 20mm przetworniki wysokotonowe
• Wzmacniacz 20W
• Odbiornik Bluetooth A2DP, aptX
• Wejście 'line-in' 3.5mm stereo jack
• Wyjście subwooferowe
• Pilot zdalnego sterowania
• Wymiary (WxSxG):175 x 130 x 135mm

• Waga: 3 kg (para)

Głośniki nowe fabrycznie zapakowane.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora ACP

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl