Ruark Audio MRx

Producent: Ruark Audio
Ocena: 0
Cena: 2 490,00 zł 2490.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
2490.00 ilość
szt.

Opis

Jak można się spodziewać po firmie Ruark, MRx jest czymś wyjątkowym! Dzięki doskonałemu brzmieniu i szerokiej gamie możliwości, MRx stanowi idealny system do salonu, kuchni lub gabinetu, ale w połączeniu z innymi modelami MRx lub R2 Mk3, R5 i R7 Mk3 łatwo jest również zbudować bezprzewodowy system multi-room, który w zsynchronizowany sposób odtworzy muzykę gdzie tylko zechcesz.

MRx został zaprojektowany do bezprzewodowego przesyłania muzyki i oferuje fantastyczny wybór opcji. Jeśli preferujesz bezpośredni przesył muzyki, wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwi Ci szybkie i łatwe połączenie, a dzięki obsłudze kodeka aptX będziesz mógł cieszyć się dźwiękiem o jakości porównywalnej z płytą CD, w połączeniu z kompatybilnymi urządzeniami. Dzięki szerokopasmowemu połączeniu z Internetem MRx ożywa umożliwiając dostęp do radia internetowego i niemal nieskończonej biblioteki muzyki za pośrednictwem serwisów internetowych, takich jak Spotify, Deezer i Tidal, a wkrótce również Amazon Music. Ponadto możesz także odtwarzać muzykę streamowaną z nośników danych udostępnionych w Twojej domowej sieci, a także wprost ze swojego telefonu.

Specjalnie dla MRx opracowaliśmy nowe przetworniki oparte na rozwiązaniach zaczerpniętych z naszego, wielokrotnie nagradzanego, modelu MR1. Nowa membrana i cewka współpracująca z potężnym magnesem neodymowym tworzą pełno-pasmowy przetwornik o niezrównanej klasie brzmienia. Przetworniki te są montowane jako stereofoniczna para w odpowiednio strojonych obudowach wentylowanych bas-refleksem i napędzane przez wysokiej jakości dwukanałowy wzmacniacz pracujący w klasie AB. Korzystając z najnowszej technologii przetwarzania dźwięku, byliśmy w stanie jeszcze lepiej dostroić dźwięk i stworzyć stereofoniczną scenę dźwiękową, która wprost zaprzecza kompaktowym wymiarom MRx.

Dzięki wbudowanemu tunerowi radia internetowego MRx zapewnia praktycznie nieograniczony dostęp do stacji radiowych w kraju i za granicą. Nawet więc gdy mieszkasz z dala od domu, możesz nadal słuchać swoich ulubionych stacji dzięki cudowi radia internetowego. Jeśli jesteś fanem country lub jazzu, to korzystając z wyszukiwarki, jako kryterium stosując gatunek muzyczny znajdziesz te, które specjalizują się w Twojej ulubionej muzyce . MRx umożliwia również dostęp do podcastów radiowych i usług catch-up, w szczególności programów BBC, więc jeśli kiedykolwiek przegapisz program, możesz nadrobić zaległości w wolnym czasie.

Aby zapewnić możliwość szybkiego i łatwego nawiązania połączenia bezprzewodowego bez potrzeby korzystania z Wi-Fi, MRx został wyposażony w wysokiej jakości odbiornik Bluetooth aptX, co pozwala użytkownikowi przesyłać dźwięk w jakości CD strumieniowo bezpośrednio z kompatybilnych urządzeń do MRx. Coraz więcej smartfonów i innych urządzeń obsługuje kodek aptX, ale z nim lub bez niego, jakość dźwięku uzyskanego przez połączenie Bluetooth z MRx jest zawsze wyjątkowa.

Oprócz łączności bezprzewodowej, MRx oferuje również fizyczne złącza – wejście liniowe i cyfrowe wejście optyczne, umożliwiające łatwe podłączenie innych urządzeń, takich jak gramofon, Amazon Dot, Google Chromecast lub Apple AirPort Express. Jest także wyposażony w port USB, który umożliwia wygodne odtwarzanie muzyki zapisanej na pendrajwie lub przenośnym dysku twardym w jednym z wielu popularnych formatów audio. Ponadto wszystkie te wejścia przydadzą się również w systemie multi-room, więc w razie potrzeby sygnał z nich można przesyłać bezprzewodowo do innych MRx lub naszych R2 Mk3 i R7 Mk3.

MRx został zaprojektowany przede wszystkim do pracy w trybie bezprzewodowym, ale dodaliśmy również gniazdo ethernetowe, dzięki czemu MRx można podłączyć kablem do sieci, jeśli jest to konieczne. Kablowe połączenie ethernet zapewnia wysoką niezawodność odtwarzania, może również okazać się przydatne, gdy będziesz chciał użyć Mrx w miejscu, gdzie sygnał Wi-Fi z routera domowego jest niestabilny lub zbyt słaby. W takim przypadku można użyć adapterów sieci Ethernet wpinanych do sieci elektrycznej i w ten sposób rozwiązać problemy z zasięgiem.

Dzięki obsłudze funkcji ‘multi-room’ możesz bezprzewodowo połączyć i zsynchronizować Mrx z kolejnymi MRx lub innymi naszymi modelami, takimi jak: ,R2 Mk3, R5 i R7 Mk3 by dostarczyć ulubioną muzykę do każdego, wybranego zakątku Twojego mieszkania, bądź domu. Konfiguracja i sterowanie systemami multi-room jest bardzo proste dzięki naszej aplikacji dostępnej dla urządzeń z systemem Android bądź iOS. Umożliwia ona sterowanie każdym urządzeniem w grupie, dzięki czemu poziom głośności, itd., mogą być ustawione według Twojego życzenia.

MRx wyposażono w liniowy wzmacniacz pracujący w klasie AB z zasilaczem impulsowym wysokiej jakości. Wzmacniacze liniowe są używane w najlepszych urządzeniach audio, a naszym zdaniem nadal oferują wyższą jakość brzmienia w porównaniu ze wzmacniaczami cyfrowymi, które w porównaniu często brzmią po prostu nieciekawie. Obok naszych specjalnych przetworników to właśnie wzmacniacze liniowe przyczyniają się znacząco do tak doskonałego brzmienia MRx.

Zaprojektowaliśmy Mrx w taki sposób, by można go było używać zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, a z tyłu znajdują się gwintowane wstawki, dzięki czemu istnieje możliwość montażu na ścianie, jeśli zachodzi taka potrzeba. Dodatkowo, przełącznik selektora pozwala na używanie pojedynczego MRx lub użycie dwóch sztuk razem, pracujących jako stereofoniczna para. Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz używać MRxa, jego piękny wygląd sprawi, że stanie się on centralnym elementem poprawiającym Twoje otoczenie i życie.

MRx umożliwia bezprzewodowy dostęp do muzyki przechowywanej na komputerach i dyskach NAS podłączonych do domowej sieci. To sprawia, że MRx jest idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz pobierać muzykę lub zgrywać i przechowywać zawartość płyt CD na jednym, centralnym nośniku danych. MRx obsługuje wiele popularnych kodeków audio, w tym WAV, WMA, AAC, FLAC i MP3. Należy pamiętać, że strumieniowe przesyłanie dźwięku przez sieć wymaga posiadania NASa lub komputera PC / Mac ze stosownym oprogramowaniem z certyfikatem DLNA z włączonym udostępnianiem zawartości.

MRx został wykonany z wyselekcjonowanych materiałów, które, jak wiemy z doświadczenia płynącego z lat projektowania głośników wysokiej klasy, zapewniają najlepszy dźwięk. Ponadto rozumiemy ważność walorów estetycznych i to, w jaki sposób połączenie naszych ręcznie wykańczanych obudów, elementu sterującego, podstawki wykonanej ze specjalnego stopu i frontu ze specjalnej, brytyjskiej tkaniny składa się razem na coś wyjątkowego. Piękno tego produktu tkwi w jego prostocie; nie tylko w łatwości użytkowania, ale także w wyrafinowany, ponadczasowym dizajnie.

Specyfikacja techniczna:

 • Łączność: Bluetooth, Wi-Fi, DLNA

 • Radio interentowe

 • Odbiornik audio Bluetooth V4.0, SBC, AAC, A2DP i aptX zapewnia dźwięk

  o jakości CD z kompatybilnymi urządzeniami

 • Możliwość pracy w wielu pomieszczeniach umożliwia połączenie dwóch

  lub więcej MRx w celu uzyskania zsynchronizowanego dźwięku w całym domu.

 • Port odtwarzania USB. Obsługiwane kodeki to WAV, WMA, AAC, FLAC i MP3

 • Złącze Ethernet do bezpośredniego połączenia sieciowego

 • Aplikacja Ruark Link zapewnia pełną kontrolę nad MRx z urządzeń z systemem

  iOS i Android

 • Wejścia cyfrowe: LAN, USB, optyczne (combo)

 • Wejścia analogowe: 3,5 mm

 • Obsługiwane serwisy muzyczne: Spotify Connect, Deezer, TIDAL

 • Regulacja tonów niskich i wysokich

 • Funkcja Loudness

 • Wzmacniacz klasy A-B,moc 20W

 • Wymiary (W/S/G): 18/30/18 cm

 • Masa: 3,4 kg

Głośniki nowe fabrycznie zapakowane.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora ACP

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl