Ruark Audio R3

Producent: Ruark Audio
Ocena: 0
Cena: 3 790,00 zł 3790.00
Dostępność: Produkt na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji.
Darmowa dostawa od:
3790.00 ilość
szt.

Opis

Ruark Audio R3 - kompaktowy system muzyczny

Zapraszamy do naszego salonu na prezentację systemu Ruark Audio R3!

Elegancki system R3 łączy w sobie ekskluzywny projekt z wszechstronną i zabawną obudową, uzupełnioną wysublimowanym dźwiękiem, który przeczy jego kompaktowej budowie. Umożliwia użytkownikom zrobienie więcej, niż myśleli, że jest to możliwe z takim systemem. Starannie przemyślane proporcje R3 tworzą ogólny wygląd, podczas gdy wspornikowe nogi subtelnie odchylają urządzenie do góry, sprawiając wrażenie, że patrzy w górę i jest gotowy do działania. System napędza dwukanałowy wzmacniacz klasy A-B, a dzięki przetwornikom NS + i najnowszym technikom cyfrowego przetwarzania dźwięku, precyzyjnie dostosowaliśmy dźwięk na każdym poziomie, aby wygenerować realistyczną scenę dźwiękową, która wykracza daleko poza kompaktowy wzrost R3. Niezależnie od gustu muzycznego, R3 to niezwykły system typu all-in-one, który zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego słuchacza.

Przy tak szerokim wyborze stacji, radio jest nadal jednym z najlepszych sposobów na cieszenie się muzyką, a dzięki tunerowi SmartRadio, R3 zostało zaprojektowane tak, aby czerpać przyjemność z tego medium jak nigdy dotąd. Tunery DAB / DAB + i FM zapewniają szybki dostęp do transmisji lokalnych i krajowych, ale z dołączonym tunerem internetowym, R3 umożliwia dostęp do stacji i podcastów na całym świecie. Niezależnie od gustu muzycznego, z R3 szybko znajdziesz nowe i stare stacje, które pokochasz, a jeśli mieszkasz za granicą, możesz pozostać w kontakcie, nadal ciesząc się ulubionymi programami w domu.

Serwisy strumieniowego przesyłania muzyki są dobre, ale aby uzyskać najlepszy dźwięk, CD jest nadal jednym z najlepszych sposobów słuchania, a dzięki zaawansowanemu odtwarzaczowi R3 wykorzysta to, co najlepsze z Twojej kolekcji płyt CD. Ruark wierzy, że korzystanie z płyty CD, jest doświadczeniem, którego nie powinno się tracić i że kupując fizyczną muzykę, wspieramy muzykę i artystów, których kochamy. Oprócz standardowych płyt CD, R3 odtwarza również samodzielnie wykonane płyty CD zakodowane w popularnych formatach, takich jak WAV i MP3, a ponadto wyświetla informacje o utworze i wykonawcy, gdy dane te są dostępne na płycie.

Specyfikacja techniczna:

Kompleksowe przesyłanie strumieniowe Wi-Fi z Spotify Connect i obsługą Tidal, Deezer i Amazon Music.
Wieloformatowy odtwarzacz CD.
Odbiornik AptX Bluetooth.
Tuner SmartRadio z radiem internetowym / DAB / DAB + / FM.
Port odtwarzania / ładowania USB-C.
Pilot na podczerwień.
Wejścia cyfrowe i analogowe.
Wyjście analogowe.
Wyświetlacz OLED o wysokim kontraście z zegarem w dużym formacie.
Port Ethernet.
System wzmacniacza klasy A-B - nominalna moc wyjściowa 30 watów.
Sterowniki neodymowe NS + Ruark.
Wykończenia: Fornir Rich Walnut lub lakier Soft Grey.
Wymiary: H167 × W420 × D220 mm.
Waga: 5,3 kg.

Urządzenie nowe fabrycznie zapakowane.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora ACP

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl