SVS PB-2000 Pro

Producent: SVS
Ocena: 0
Cena: 6 299,00 zł 6299.00
Dostępność: Produkt na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji.
Darmowa dostawa od:
6299.00 ilość
szt.

Opis

Całkowita przebudowa i ogromne ulepszenia wydajności, to spotkamy w najnowszej serii 2000 Pro SVS. Zupełnie nowe subwoofery z serii 2000 Pro wyposażone są w technologię flagowej serii SVS 16-Ultra, zdobywców niemal wszystkich nagród branżowych i medialnych jako najlepszych subwooferów na świecie, w dziedzinie przełomowych innowacji, które ustanawiają nowe standardy wydajności subwooferów domowych w swoim przedziale cenowym jak i poza. 2000 Pro Series wprowadza najlepszą technologię subwooferów dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej. Wzmacniacz STA-550D o mocy nominalnej 550 W RMS i mocy szczytowej ponad 1500 W łączy ogromną moc wyjściową dyskretnych tranzystorów MOSFET z wydajnością klasy D. Wyjątkowo niski poziom zniekształceń pozwala na uwolnienie niemal nieograniczonej mocy na żądanie przy zachowaniu precyzyjnej kontroli.

Głośnik
12-calowy przetwornik niskotonowy SVS o wysokim skoku wyposażony jest w zespół napędu z podwójnym magnesem ferrytowym, co zapewnia ogromną moc z finezją i dokładnością, nawet przy najbardziej intensywnym poziomie odsłuchu.

DSP
Przetwornik DSP audio 50 MHz zapewnia precyzyjne pasmo przenoszenia dzięki zaawansowanemu dostrajaniu w pomieszczeniu i potężnym elementom sterującym, jednocześnie umożliwiając subwooferowi kontrolę nad przestrzenią z wypełniającym pokój basem. Przełomowa aplikacja SVS Subwoofer DSP na smartfony to najłatwiejszy w historii sposób kontrolowania głośności, zarządzania niestandardowymi ustawieniami i dostrajania wydajności w systemie.

Seria 2000
Wypełniająca pomieszczenie moc wyjściowa i niskie częstotliwości poniżej 20 Hz z audiofilskim wyrafinowaniem i muzykalnością SB-2000 Pro zapewnia referencyjną wydajność subwoofera dostępną dla większej liczbie osób niż kiedykolwiek to było możliwe, dzięki kompaktowej obudowie o wymiarach zaledwie 15 cali ze wszystkich stron. 

Sterowanie Aplikacją z poziomu smartphona
Aplikacja dla subwoofera z serii 2000 Pro to najwygodniejszy sposób sterowania głośnością, uzyskiwania dostępu do wielu funkcji DSP i programowania niestandardowych ustawień dla strojenia jednym przyciskiem, zoptymalizowanego pod kątem muzyki, filmów, gier i innych. Dostosuj częstotliwości zwrotnicy, trzypasmowy korektor parametryczny, polaryzację, wzmocnienie pomieszczenia i więcej - wszystko z twojego ulubionego miejsca odsłuchowego. Aplikacja subwoofera SVS umożliwia również zaawansowane dostosowywanie, dzięki czemu można nazwać subwoofer w celu łatwego przełączania ustawień wstępnych, wybrać tryb gotowości subwoofera i przywrócić subwoofer do ustawień fabrycznych. Łączność Bluetooth pozwala na pełną kontrolę, nawet gdy subwoofer jest niewidoczny, a dwukierunkowe sprzężenie zwrotne pokazuje korekty w czasie rzeczywistym zarówno w aplikacji, jak i interfejsie subwoofera na tylnym panelu.

Specyfikacja techniczna:
- Głośnik basowy 12" (30,5 cm)
- Automatyczny stand-by 
- Regulacja fazy 0/180
- Pasmo przenoszenia 19 Hz - 240 Hz +/- 3 db
- Moc wyjściowa 550 W (RMS) / 1500 W (szczytowa)
- Konstrukcja Zamknięta
- Obsługa aplikacją
- Wymiary (HxWxD): 372 x 360 x 371 mm
- Waga 21,4 kg

Subwoofer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl