Wireworld Luna 8 Coaxial XLR

Producent: Wireworld
Ocena: 0
Cena: 239,00 zł 239.00
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
239.00 ilość
szt.

Opis

Wireworld Luna 8 AES/EBU (LUA) - kabel cyfrowy coaxialny XLR

Z pomocą przewodników z miedzi beztlenowej wykorzystanych w nowej konstrukcji 110Ω Tri DNA Helix, która zapewnia wyższą wierność sygnału zarówno w kablach analogowych, jak i cyfrowych, Luna 8 imponuje doskonałym obrazowaniem, ekspresja i dynamiką, podczas gdy izolacja Composilex 3 poprawia precyzję i czystość dźwięku.

Cyfra to nie tylko jedynki i zera – to także taktowanie
Istnieje fundamentalna różnica pomiędzy transferem danych z komputera a cyfrowym sygnałem audio. Komputery potrafią wspaniale współpracować z takimi źródłami jak drukarki oraz inne zewnętrzne dyski, ponieważ dane są przesyłane pomiędzy nimi w sposób, który nie wpływa na specyficzne taktowanie – zarówno źródła, jak i odbiornika. Sygnały cyfrowe audio wysyłają jednak dane, które są bardzo wrażliwe na taktowanie, cyfrowy odbiornik musi więc być perfekcyjnie zgrany z taktowaniem sygnału – tylko wtedy jest w stanie zapewnić najlepszą jakość dźwięku.
Konwencjonalne kable cyfrowe mają tendencję korekcji sygnału, poprzez zaokrąglanie fali kwadratowej (zero-jeden). Zaokrąglanie prowadzi do błędów taktowania znanych jako jitter, zniekształcenie pogarszające jakość dźwięku. Kable cyfrowe audio Wireworld zbudowano z wykorzystaniem unikalnego dizajnu, który pozwala zminimalizować jitter poprzez zachowywanie dokładniejszych krawędzi sygnału niż w standardowym kablu cyfrowym, produkowany przez inne firmy.
Kable Wireworlda zapewniają najmniejszy jitter w tej klasie cenowej, polepszając tym samym barwę tonalną, czystość, scenę dźwiękową, lekkość i dynamikę.  
To podstawowy kabel cyfrowy zbalansowany 110 Ohm w konfiguracji DNA Helix, który wnosi słyszalną poprawę jakości dźwięku w stosunku do innych standardowych kabli w tej klasie cenowej.

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Kabel pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji ACP.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl