Yaqin MC-100B

Producent: Yaqin
Ocena: 0
Cena: 4 890,00 zł 4890.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: po dostawie
Darmowa dostawa od:
4890.00 ilość
szt.

Opis

Yaqin Mc-100B jest wzmacniaczem lampowym dual mono pracującym w układzie push-pull oparty na lampach mocy KT88 ( tetroda strumieniowa posrednio żarzona) oraz następujących lampach sterujących: 4 podwójne triody 6SN7 oraz 2 podwójne triody 12AX7. Zestaw składa się z zintegrowanego wzmacniaczy mocy oraz przedwzmacniacza, w jednej obudowie z własnym zasilaniem.

We wzmacniaczu zastosowano osobne transformatory zasilające, dławik. Zastosowano kondensatory o dużych pojemnościach w układach filtrujących tętnienie sieci. Na przednim panelu wzmacniacza umiejscowiono selektor wejść, pokrętło potencjometru oraz 1parę wejśca liniowego RCA o zmiennej czułości. Czułość ta zmienia się przełącznikiem na przednim panelU. Do wyboru mamy <=0.25 lub <=0.6V. Z tyłu wzmacniacz dysponuje czterema wejściami liniowymi RCA. Panel tylny posiada wejście liniowe RCA oraz wyjścia mocy dla kolumn o impedancji 4ohm i 8ohm

Na wyposażeniu wzmacniacza jest klatka ochronna na lamy. Do wzmacniacza dodawany jest kabel zasilający, klucz imbus do demontazu klatki ochronnej, śrubokręt do regulacji biasu oraz komplet bezpieczników. Wszystko umieszczono w solidnej obudowie.

Wzmacniacz gra bardzo dynamicznie, z przepięknym głębokim basem i bardzo dobrym rozciągnięciem na drugim skraju pasma. Gra bardzo szeroką i głęboką sceną. Szybko daje się zauważyć rozdzielczość, głównie w zakresie tonów średnich i wysokich. Nic się nie zlewa detale nie giną pod natłokiem innych dźwięków. Średnica jest mocna z bardzo dobrą separacją głosów, szczegółowa i czysta. Charakter wysokich tonów jest delikatny z dużą detalicznością. Bas potrafi zagrać nisko i miękko chodź nie jest spektakujarny. Mikrodynamika wzmacniacza jest na dość wysokim poziomie. W całym pasmie słychać wszystkie drobne uderzenia, dmuchnięcia, szarpnięcia.

Najważniejsze cechy:

  • Konstrukcja dual mono wzmacniacza mocy.
  • Tryb pracy ultra-linear o mocy 60W na kanał
  • Tryb pracy triodowy o mocy 30W na kanał
  • Końcówka mocy oparta na 2 legendarnych tetrodach strumieniowych mocy KT88 na kanał
  • Przedwzmacniacz oparty na 2 dualnych triodach 6SN7 oraz 1 dualnej trioda 12XT7 na kanał
  • 4 pary wejść RCA
  • 1 para wejść RCA o zmiennej czułości (0.25V lub 0.6V)
  • 2 osobne wyjścia mocy dla impedancji 4 i 8 Ohm
  • Zakres częstotliwości pasma przenoszenia - 5Hz-80kHz
  • Ręczna regulacja biasu

Gwarancja 2 lata polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl