Aktualności

Przedpremierowa prezentacja Unitra

Podziel się

W dniu 3.10 mieliśmy przyjemność zobaczyć a także posłuchać przed oficjalną premierą urządzeń i kolumn Unitra. Na prezentacji która trwała trzy godziny zaprezentowano wzmacniacz WSH-805, odtwarzacz CD CSH-801 oraz kolumny ZGZ-801. Wszystko spięte kablami Unitra KG-40. Nie zabrakło również gramofonów. Można było posłuchać analogowego brzmienia na modelach GSH-300 Frederyk oraz GSH-801 Edmund. Całość asortymentu Unitra jest projektowana oraz składana w Warszawie.

Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego jak przebiega reaktywacja tej marki. Panowie podeszli do tego projektu z bardzo dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Produkty, które mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć, to efekt intensywnej pracy ponad trzydziestu  specjalistów.
Stylistyka urządzeń mocno nawiązuje dawnych konstrukcji tej marki, ale tak na prawdę wszystko zostało stworzone na nowo, od podstaw, na miarę obecnych czasów.
Co ważne, w większości są to komponenty wytworzone na miejscu u producenta oraz zlecone do produkcji innym firmom w Polsce i Europie.
Przede wszystkim nowe produkty Unitra oferują wysoką jakość wykonania i dźwięku. Przyjemnie się na nie patrzy a jeszcze przyjemniej ich słucha.

Zdjęcia z prezentacji:

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl