Aktualności

Hadenys i Azurys - nowe słuchawki od Focal

Podziel się

Na dwa dni przed targami w Monachium, Focal postanowił zaprezentować dwa modele słuchawek nausznych.

Focal wprowadza na rynek Hadenys i Azurys, słuchawki otwarte i zamknięte, dzięki którym czystość dźwięku wysokiej jakości jest dostępna dla jak największej liczby osób. Te pasywne słuchawki, stworzone w oparciu o wyjątkową wiedzę francuskiej marki w zakresie dźwięku i wyprodukowane we Francji, łączą opatentowane technologie przetworników głośnikowych, komfort i efektowną estetykę,aby zapewnić rewelacyjne wrażenia słuchowe w domu lub w podróży.

HADENYS - otwarte słuchawki dla domu.
Te pasywne słuchawki o otwartej konstrukcji są przeznaczone do użytku domowego. Definiują na nowo jakość dźwięku, uchwycając każdy niuans muzyczny z wielkim bogactwem. Zainspirowane epoką Hadean, w której po raz pierwszy uformowała się Ziemia, ich brązowy kolor przywołuje powrót do źródła, nadając słuchawkom organiczny, ponadczasowy styl. Do tego dochodzą opatentowanetechnologie Focal i język projektowy, jeden ze znaków rozpoznawczych marki: maskownice o strukturze plastra miodu, prawdziwa skóra i oddychający tkany pałąk i jarzmo dla jeszcze większego komfortu i lekkości. Słuchawki Hadenys oferują dźwięk precyzyjny i dynamiczny, a także przyjemność domowego słuchania.

Kup teraz

AZURYS - zamknięte słuchawki dla wielu zastosowań
Pasywne słuchawki Azurys mają zamkniętą architekturę, dzięki czemu nadają się do użytku wdomu lub w podróży. Są skierowane do wszystkich entuzjastów i miłośników muzyki, którzy chcą cieszyć się dźwiękiem Focal za pośrednictwem przystępnego produktu. Charakteryzują się tym samym wzornictwem i tymi samymi materiałami premium, co Hadenys prawdziwą skórą, tkaniną, aluminium, magnezem itp. Azurys wyróżnia się unikalnym niebieskawym odcieniem, inspirowanym azurytem, półszlachetnym kamieniem o wielu zaletach. Odcień ten nadaje słuchawkom wyjątkowy, hipnotyzujący efekt, podkreślając ich atrakcyjną estetykę.

Kup teraz

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl