Argon Audio Fenris A4 Kolumny aktywne

Producent: Argon Audio
Ocena: 0
Cena: 745,00 zł 745.00
Dostępność: Produkt na zamówienie. Zapytaj o czas realizacji.
Darmowa dostawa od:
745.00 ilość
szt.

Opis

Chcielibyśmy postawić śmiałe twierdzenie: nie znajdziesz żadnego innego produktu o takiej wszechstronności i jakości dźwięku jak nasze głośniki Fenris. W tym przedziale cenowym są one po prostu klasą samą dla siebie. Posiadają Bluetooth 5.0, ARC do łatwego i wygodnego odtwarzania dźwięku z TV, wejście gramofonowe i wiele więcej. Wszystko to w parze głośników, które pod względem jakości dźwięku dorównują nawet znacznie droższym głośnikom. FENRIS A4 zaskoczy Cię swoim ogromnym dźwiękiem jak na tak małe głośniki.

Główne cechy:

ARC dla dźwięku TV
Bluetooth 5.0
Wejście Phono dla gramofonów (MM)
Czterokanałowy wzmacniacz cyfrowy z zaawansowanym DSP i aktywną zwrotnicą dla dynamicznego i wyrazistego dźwięku
Duński design
Przednia maskownica z magnesami
Podwójne 5-calowe głośniki niskotonowe i ogromna obudowa dla dźwięku wypełniającego pomieszczenie

Bogactwo połączeń

ARC dla dźwięku z TV, Bluetooth 5.0, wejście phono dla gramofonów, wyjście dla subwoofera i jeszcze z wejście analogowe i cyfrowe w zapasie, FENRIS obsługuje praktycznie wszystkie źródła, jakie tylko można sobie wymarzyć. FENRIS automatycznie przełącza wejście pomiędzy źródłami, które zostały podłączone, więc w codziennym użytkowaniu rzadko kiedy trzeba sięgać po dołączonego pilota. Po prostu podłącz swoje ulubione źródła, usiądź wygodnie i ciesz się fantastyczną jakością dźwięku.

Dostrojone do perfekcji

Ponieważ wzmacniacz cyfrowy w FENRIS ma cztery kanały, mogliśmy przypisać każdemu przetwornikowi osobny kanał wzmacniacza. W ten sposób rozwiązujemy jedno z klasycznych wyzwań tradycyjnych głośników: zapewnienie, że przejście pomiędzy tonami wysokimi (high tone) i niskotonowymi (deep tone) jest płynne i brzmi naturalnie. Technologia, którą tutaj wykorzystujemy nazywana jest „aktywną zwrotnicą” i jest generalnie dużo bardziej dokładna niż klasyczna, „pasywna” zwrotnica. Ale czekaj, to nie wszystko! Ponieważ zarówno wzmacniacz, jak i przetworniki w tych głośnikach są naszej własnej konstrukcji, zoptymalizowaliśmy je tak, aby idealnie ze sobą współpracowały i dostroiliśmy wszystko za pomocą zaawansowanego DSP. Chcemy przez to powiedzieć, że nasi wykwalifikowani inżynierowie spędzili niezliczone dni na dostrajaniu wszystkiego, aby upewnić się, że głośniki FENRIS działają jak najlepiej. Powiedzielibyśmy, że mogą one z łatwością biegać wokół większości klasycznych głośników, które kosztują wiele razy więcej. Dobrą stroną jest to, że nie musisz się martwić o te wszystkie techniczne rzeczy. Po prostu podłącz je i naciśnij play.

Zaprojektowane by robić wrażenie

W Argon Audio wierzymy, że słucha się także oczami. Dlatego też zaprojektowaliśmy FENRIS tak, aby wyglądały tak, jak brzmią: imponująco, a jednocześnie elegancko i szczegółowo. Przednia maskownica jest mocowana magnetycznie, co oznacza, że nawet jeśli zdecydujesz się ją zdjąć, aby zobaczyć stylowe aluminiowe pierścienie wykończeniowe, nie musisz się martwić o nieestetyczne otwory lub widoczne śruby na głośniku. FENRIS jest dostępny w trzech atrakcyjnych wersjach wykończenia.

Specyfikacja techniczna:

Przetwornik wysokotonowy: miękka kopułka 0,75″ z magnesem neodymowym
Basy/średniotonowe: 4″
Zakres częstotliwości: 52-22,000 Hz
Wzmacniacz klasy D

Moc wyjściowa: 2 x 50 watów (głośniki niskotonowe), 2 x 25 watów (głośniki wysokotonowe)
Wejścia: TV ARC, optyczne cyfrowe (obsługuje dźwięk high-res do 24 bitów/48 kHz), wejście liniowe stereo (L / R RCA), gramofonowe (MM), Bluetooth 5.0
Wyjście dla subwoofera (Pre-out)
Przednia maskownica mocowana magnetycznie
Automatyczne włączanie zasilania na wszystkich wejściach z wyjątkiem phono
Wymiary: 14 x 24 x 22 cm (wraz z przednią maskownicą i zaciskami) (WxHxD)
Waga: 5,5 kg (zestaw)

Cena za sztukę. Kolumny sprzedawane wyłącznie parami.

Kolumny nowe fabrycznie zapakowane.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl