Cardas Clear Sky (RCA)

Producent: Cardas
Ocena: 0
Cena: 2 299,00 zł 2299.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
2299.00 ilość
kpl.

Opis

Cardas Clear Sky 2RCA - 2RCA

Przejrzysty, dynamiczny i neutralny. Najtańszy interkonekt wykorzystujący technologię Matched Propagation. Znakomity zarówno jako długie, jak i krótkie okablowanie. Odpowiedni do każdego systemu hi-fi, high-end.
CLEAR Sky to najniższa seria kabli w ofercie Cardasa, która opiera się na technologii dopasowanej propagacji Matched Propagation i reprezentuje współczesny obraz dźwiękowy Cardasa. Kabel jest tonalnie neutralny i w porównaniu z Parsekiem cechuje go lepsza przestrzeń, poprzez ekspansję sceny w głąb i na wysokość. Głosy są wyraźniej artykułowane, góra z łatwością odróżnia metalowe struny od nylonowych, a bas jest mniej pełny, ale bardziej konturowy. CLEAR Sky to właściwy krok dla tych, którzy już wiedzą, że będą kontynuować swoje hobby związane z hi-fi. Clear Sky pozwala bez wysiłku poprawić jakość komponentów, zanim zostanie odebrany jako czynnik ograniczający dla całego łańcucha systemu audio.

Konstrukcja kabla:
Żyły: rdzeń kewlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Oplot w geometrii warstw typu cross-field, izolowanych w zaawansowanej ultra cienkiej powłoce z nawiniętej taśmy FEP. 
Geometria: ekranowana skrętka dwużyłowa z nieprzewodzącymi rurkami z poly-e wypełnionymi powietrzem, owinięta zaawansowaną ultra cienką taśmą FEP. Warstwę zewnętrzną stanowią skompresowane rurki z poly-e wypełnione powietrzem, służące do oddzielenia ekranu w postaci oplotu z cynowanej miedzi i wytłaczanej powłoki zewnętrznej z gumy alcryn od żył sygnałowych.

Średnica przewodników wg AWG: 2x23,5 AWG 
Średnica zewnętrzna: 0,365”/9,27mm

Cena za komplet.

Kable nowe fabrycznie zapakowane.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl