Chord Sarum T 2RCA-2RCA

Producent: Chord
Ocena: 0
Cena: 12 179,00 zł 12179.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
12179.00 ilość
szt.

Opis

Interkonekt analogowy Chord Sarum T (RCA)

To zupełnie nowe doświadczenie, wszystko czego oczekujecie od swojego kabla, a nawet jeszcze więcej. Detale, emocje, ekspresja, rytm, dynamika i barwa.
Cisza pomiędzy poszczególnymi dźwiękami, holograficzna scena, na którą, jak się wydaje, można w każdej chwili wejść, głosy pokazane na odpowiedniej wysokości, orkiestra, w której każdy instrument jest na swoim miejscu. Słuchacz ma wrażenie, że muzyka powstaje przed jego oczami, że nie tylko jej słucha, ale bierze udział w jej powstawaniu.
„Chord Company to jedna z niewielu marek, które rozumieją, że użytkownicy chcą nie tylko słuchać muzyki, chcą być obecni przy jej tworzeniu”.
Interkonekt RCA Sarum Super ARAY (podobnie jak wszystkie kable Sarum Super ARAY) wykorzystuje wszystkie elementy, które sprawiły, że Sarum Tuned ARAY był tak wyjątkowym kablem i jeszcze bardziej obniża poziom zakłóceń ukazując całą nową warstwę detali ukrytych w muzyce.

Nawet ogromna ilość detali nie ma znaczenia jeśli nie zostanie dostarczona w odpowiednio spójny sposób. To właśnie odróżnia Sarum Super ARAY – oferuje wyjątkową spójność prezentacji, co sprawia, że dodatkowe detale łatwo jest usłyszeć, a dzięki temu słuchanie muzyki staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Swoboda i naturalność prezentacji sprawiają, że muzyki można słuchać z przyjemnością całymi godzinami. Ten kabel sprawi, że zarwiecie niejedną noc!
Nowy interkonekt Sarum Super ARAY zaterminowano wtykami z obudowami wykonanymi z PTFE. Podobnie jak akrylowe wtyki modelu Sarum Tuned Array, także i nowa wersja została precyzyjnie wykonana przez brytyjskiego producenta. Od lat używaliśmy PTFE a w tym przypadku decyzja o zamianie akrylu na ten materiał daje łatwe do wychwycenia efekty brzmieniowe.

Na ostateczne brzmienie każdego kabla składa się suma jego wszystkich elementów a jednym z nich jest również obudowa wtyku. Sarum Super ARAY wykorzystuje dokładnie takie same przewodniki jak jego poprzednik. Różnice między modelami sprowadzają się do ulepszeń wprowadzonych do technologii Super ARAY, oraz wykonaniu obudowy wtyków z PTFE zamiast z akrylu. Ulepszenia w Super ARAY, które wprowadziliśmy, przekładają się na dalszą, znacząca poprawę brzmienia. Kable, które wykorzystują to rozwiązanie potrafią sprawić, iż zwykły system hi-fi dostarczy użytkownikowi zupełnie nowych muzycznych wrażeń. Wszystkim użytkownikom Sarum Tuned ARAY oraz Sarum sugerujemy upgrade do Sarum Super ARAY! Proszę skontaktować się z dystrybutorem by uzyskać więcej informacji.

Nie oceniajcie Sarum Super ARAY wyłącznie po ich wyglądzie. I owszem, nowe obudowy wtyków RCA wyglądają olśniewająco, ale Sarum Super ARAY to dużo więcej niż tylko zestaw wtyków wykonanych z PTFE.
Naprawdę trudno znaleźć lepsze przewodniki od tych, które zastosowaliśmy już w poprzednich wersjach kabli Sarum. Dlatego też używamy takich samych mikro-polerowanych, posrebrzanych przewodników, dielektryka PTFE, oraz ekranu z bardzo gęstej folii oraz plecionki. Prawdziwą różnicę robi przejście z technologii Tuned ARAY na Super ARAY. W wyniku wielu eksperymentów udało nam się dodać drugi ARAY to istniejącej konstrukcji Tuned ARAY. Proces strojenia jest zupełnie inny, a jego efektem jest nowa, wyższa klasa brzmienia.

Nowa konstrukcja Super ARAY wymaga równie wielkiej precyzji w procesie budowy, jak poprzednia – Tuned ARAY. By ją osiągnąć niezbędna jest zarówno najwyższa precyzja części procesu wykonywanej maszynowo, jak i tej, wykonywanej ręcznie.

Updrade modelu Sarum Tuned ARAY wymaga całkowitego demontażu takiego kabla i praktycznie zbudowania nowej wersji niemal od nowa. Piny sygnałowe, oraz osłonki uziemienia są dokładnie sprawdzane i, jeśli zachodzi taka konieczność, wymieniane, wykorzystuje się nowe przewodniki Super ARAY, a następnie cały kabel jest składany i terminowany nowymi wtykami z PTFE. Zaletą upgradu starszego modelu w porównaniu do zakupu całkowicie nowego kable, jest zdecydowanie krótszy czas jego wygrzewania. Jednocześnie zalety nowej wersji, Super ARAY, będą dla użytkownika oczywiste już od pierwszej chwili.

Istnieje możliwość zamówienia kabla dłuższego niż standardowe 2 metry. Koszt dodatkowego metra to 5430zł

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Kabel pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji Audio Center Poland

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl