Chord Sarum T Power

Producent: Chord
Ocena: 0
Cena: 11 599,00 zł 11599.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Darmowa dostawa od:11599.00 ilość
szt.

Opis

Kabel zasilający Chord Sarum T Power

Kiedy firma Chord wypuściła na rynek serię ultra hi endowych przewodów pod nazwą Solstice, skontaktowała się z nią inna firma ze Stanów Zjednoczonych w sprawie nazwy Solstice. Nazwa ta została zarejestrowana w USA wcześniej, a chcąc żeby linia tychże produktów była rozpoznawana globalnie, zdecydowalno zmienić Chord Solstice na Chord Sarum. Sarum to Neolityczne wzgórze usytuowane na peryferiach Salisbury. Odnosi się to nie tylko do pozycji geograficznej ale także do historii i dziedzictwa okolicy, która otacza naszą firmę, w sercu Wiltshire.
Wszystkie materiały technologie i metody konstrukcyjne pozostają bez zmian. Chord Sarum pozostaje nadal serią dla tych , którzy chcą przeżywać najwyższej jakości doświadczenie płynące z ich kolekcji muzycznych.
Najnowsza, flagowa seria kabli firmy Chord wyznacza nowy poziom zadowolenia z brzmienia słuchanej muzyki. Kable te są odzwierciedleniem zarówno zaawansowanych badań jak i rygorystycznych zasad projektowania, rozwiniętych przez ostatnie 25 lat. Zasady te zostały podyktowane żądzą stworzenia produktu, który dostarczy jak najwięcej satysfakcji.
Aby wyprodukować najwyższej jakości kabel, nie poszliśmy na żadne kompromisy przy wyborze materiałów, oraz nie poświęciliśmy brzmienia dla prostoty konstrukcji.
Sarum jest ręcznie składanym kablem przez naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów.
Obszerne testy gwarantują utrzymanie wyznaczonych kryteriów oraz wysokiego poziomu brzmienia wymaganego od flagowego produktu firmy Chord.

Tuned Aray to nowoczesne kable, wnoszące nowy poziom spójności, detaliczności oraz szerokiego spektrum dźwiękowego. Precyzyjna konstrukcja z mikropolerowanych przewodników z posrebrzanej miedzi beztlenowej, izloacja ze spienionego PTFE, budowa Tuned Aray, podwójne ekranowanie w kształcie warkocza ze 100% efektywnością przy ultrawysokich częstotliwościach, zewnętrzny płaszcz PTFE minimalizujący degradację sygnału powodowaną przez szumy mechaniczne, pozłacane wtyki Furutecha 16A oraz IEC.

Istnieje możliwość zamówienia kabla dłuższego niż standardowe 2 metry. Koszt dodatkowego metra to 5430zł

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Kabel pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji Audio Center Poland

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl