Chord Sarum T XLR

Producent: Chord
Ocena: 0
Cena: 17 399,00 zł 17399.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
17399.00 ilość
szt.

Opis

Interkonekt analogowy Chord Sarum T (XLR)

To zupełnie nowe doświadczenie, wszystko czego oczekujecie od swojego kable, a nawet jeszcze więcej. Detale, emocje, ekspresja, rytm, dynamika i barwa.

Cisza pomiędzy poszczególnymi dźwiękami, holograficzna scena, na którą, jak się wydaje, można w każdej chwili wejść, głosy pokazane na odpowiedniej wysokości, orkiestra, w której każdy instrument jest na swoim miejscu. Słuchacz ma wrażenie, że muzyka powstaje przed jego oczami, że nie tylko jej słucha, ale bierze udział w jej powstawaniu.

„Chord Company to jedna z niewielu marek, które rozumieją, że użytkownicy chcą nie tylko słuchać muzyki, chcą być obecni przy jej tworzeniu”.

Nowe kable Sarum Super ARAY robią wszystko to, co ich poprzednicy (Sarum Tuned ARAY) i jeszcze dużo więcej.

Bardziej transparentne – każdy, kto używał Tuned ARAY jest zapewne zaskoczony, prawda? A jednak to prawda, a różnica w tym względzie jest znacząca.
Cichsze – cisza między dźwiękami jest wyraźniejsza – to kolejne zaskoczenie. Owo powiedzenie popularne wśród muzyków, według którego muzyka to cisza między poszczególnymi nutami/dźwiękami, stało się dla nas tak jasne, jak nigdy wcześniej, choć zdecydowanie łatwiej tego doświadczyć niż to opisać. Tak dobrze słyszalna cisza między dźwiękami świadczy o tym, że udało się nam mocno zredukować niepożądany szum tła.

Likwidacja szumu/zakłóceń daje jeszcze więcej pozytywnych efektów. Jedną z rzeczy, która mnie zafascynowała gdy wchodziłem do świata hi-fi były wybrzmienia poszczególnych dźwięków fortepianu. Odwiedzałem wszystkich znanych mi muzyków i słuchałem jak grali na tym instrumencie. Pewnego dnia, z głową niemal wewnątrz fortepianu, usłyszałem w końcu magię wybrzmiewającej nuty. Jest w tym piękno i odrobina dzikości – teraz słyszę tą magię ponownie, dzięki nowym kablom.

Kolejny element – rytm. Słyszałem kiedyś znaczący komentarz Dave’a Brubecka. Zapytano go, czy jego zdaniem muzyka jest uniwersalnym językiem. Jego zdaniem uniwersalnym językiem jest nie tyle muzyka, ile raczej rytm. Kable Tuned ARAY dały już najbardziej transparentną, rytmiczną prezentację wśród wszystkich naszych kable, a Super ARAY podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Każda najdrobniejsza zmiana, każde przeciągnięcie uderzenia, każda niedokładność timingu, które razem składają się na niepowtarzalność występu są oddane niezwykle precyzyjnie i łatwe do usłyszenia. Jedną z (wielu) rzeczy, które pokazały nam kabel Tuned ARAY, był fakt jak duży wpływ na rytm i timing mają kable, a co więcej pokazały nam również jak dużo do zaoferowania ma wiele, do tej pory niedocenianych, komponentów cyfrowych.

W przypadku tych kabli nie chodzi o żadne sprytne tricki. Te kable po prostu znikają z systemu i każdy, kto ma choć jako takie pojęcie o ważności rytmu i timingu dla muzyki (czyli każdy miłośnik tejże) szybko zrozumie, jaką klasę prezentują kable Super ARAY. One pokazują prawdziwą magię muzyki.

Istnieje możliwość zamówienia kabla dłuższego niż standardowe 2 metry. Koszt dodatkowego metra to 7060zł

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Kabel pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji Audio Center Poland

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl