Chord Signature XLR

Producent: Chord
Ocena: 0
Cena: 8 699,00 zł 8699.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
8699.00 ilość
szt.

Opis

Interkonekt analogowy Chord Signature (XLR)

XLR Signature Tuned ARAY, podobnie jak jego odpowiednik RCA, to zupełnie nowa konstrukcja. Technologia Tuned ARAY wykorzystywana w procesie budowy daje te same znakomite wyniki, jak w innych kablach Tuned ARAY. Uzyskujemy taką samą, niemal idealną równowagę wszystkich elementów, jakie powinien dawać sprzęt hi-fi, a dodatkowo wyjątkową spójność.

Szczegółowość i dynamika połączone zostają w tak muzykalny sposób, że łatwo zapomnieć, że słuchamy sprzętu audio i dajemy się pochłonąć muzykom i ich muzyce.

XLR Signature Tuned ARAY pozwoli Ci dowiedzieć się znacznie więcej o ulubionej muzyce i pozwoli odkryć, jak dobre jest Twoje hi-fi. Idziemy o zakład, że będzie to o wiele bardziej poruszające przeżycie niż myślisz.

Kabel
Wszystkie analogowe interkonekty Chord Signature Tuned ARAY wykorzystują unikatowy układ przewodów, opracowany w czasie naszych badań nad geometrią przewodu Tuned ARAY.
Każdy przewodnik Signature jest zbudowany przy użyciu wysokiej jakości posrebrzanych przewodów. Izolacja wykonana jest z PTFE, a przewody osłonięte są dwiema warstwami posrebrzanej plecionki o wysokiej gęstości, skutecznej w bardzo szerokim zakresie częstotliwości. Ekran pokryty jest precyzyjnie nakładaną białą zewnętrzną powłoką z PTFE. Podobnie jak Sarum, kabel Signature Tuned ARAY jest produkowany z dużą dokładnością.

Wtyki
Kabel XLR Signature Tuned ARAY wyposażony jest w specjalnie przystosowany wysokiej klasy wtyk XLR Neutrik. Styki są posrebrzane, a kabel ma końcówki dobrane tak, aby uniknąć ściskania przewodów i ekranów, co mogłoby mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku.

Do użytku z…
Kabel XLR Signature Tuned ARAY jest wyjątkowo dynamiczny. Robi też ogromne wrażenie jeśli chodzi o szczegółowość i barwę. To interkonekt, który może być używany ze sprzętem z dowolnego poziomu cenowego.

Istnieje możliwość zamówienia kabla dłuższego niż standardowe 2 metry. Koszt dodatkowego metra to 3670zł

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Kabel pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji Audio Center Poland

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl