Nordost Heimdall 2 (USB A-B)

Producent: Nordost
Ocena: 0
Cena: 3 388,00 zł 3388.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: po dostawie
Darmowa dostawa od:
3388.00 ilość
szt.

Opis

Udoskonalając Blue Heaven USB 2.0 firmy Nordost, Heimdall 2 USB 2.0 radykalnie podniesie Twój system hi-fi na zupełnie nowy poziom wydajności, dostarczając jedynki i zera z wydajnością i starannością niezbędną do utrzymania prawidłowej pracy.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy wytwarzaniu udanych produktów, takich jak kable Blue Heaven HDMI i USB 2.0, Nordost może dalej udoskonalać cyfrowe przewody dzięki swojej najbardziej aktualnej, zastrzeżonej technologii. Heimdall 2 USB 2.0 jest zbudowany z 4 x 20 AWG posrebrzanych przewodników OFC 99,99999%, ułożonych w precyzyjną, skręconą podwójną spiralę, aby zapewnić impedancję charakteru, zmniejszyć szumy i zminimalizować zanieczyszczenie przesłuchem. Aby zwiększyć dielektryk, przewodniki są zawieszone w opatentowanym przez Nordost podwójnym monofilamencie FEP, który został na nowo zoptymalizowany w celu zwiększenia elastyczności i tłumienia mechanicznego. 

Aby jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę, Heimdall 2 USB 2.0 implementuje mechanicznie dostrojone długości. Ta technika, stosowana w seriach Odin, Norse 2 i Valhalla 2 firmy Nordost, zmniejsza wewnętrzne mikrofonowanie i rezonans impedancji wysokich częstotliwości, co ostatecznie pozwala cieszyć się dynamiką, spójnością i równowagą muzyki na żywo odtwarzanej w zaciszu własnego pokoju odsłuchowego.

Specyfikacja techniczna:

  • Izolacja: Fluorowany etylenopropylen (FEP)
  • Budowa: Mechanicznie dostrojony nawój, długość i podwójny monofilament, skrętka ekranowana para
  • Przewodniki: 4 x 20 AWG
  • Materiał: Skrętka posrebrzana 99,99999% OFC
  • Całkowite pokrycie tarczy: 100% Całkowite krycie, dwuwarstwowa srebrna folia i oplot
  • Prędkość propagacji: 90%
  • Zakończenie: USB 2.0 typu A lub B

Długość 1m

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl