Nordost Tyr 2 (USB A-B)

Producent: Nordost
Ocena: 0
Cena: 8 688,00 zł 8688.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: po dostawie
Darmowa dostawa od:
8688.00 ilość
szt.

Opis

Kabel Tyr 2 USB 2.0 gwarantuje, że Twój komputerowy system audio osiągnie wyższy poziom. Realizuje solidną konstrukcję rdzenia, która jest niezbędna podczas pracy z kablem tego kalibru. To niezbędne ulepszenie całkowicie eliminuje negatywne skutki interakcji pasm i efektu skóry. Każdy z czterech przewodników litego rdzenia 20 AWG jest następnie owinięty opatentowaną technologią podwójnego monofilamentu firmy Nordost, zanim zostanie zamknięty w wytłaczanym FEP, co obniża pojemność kabla, zwiększając zarówno prędkość sygnału, jak i przepustowość.

Kabel Tyr 2 USB 2.0 układa swoje przewodniki w precyzyjnej, skręconej geometrii podwójnej helisy, aby zapewnić charakterystyczną impedancję, zminimalizować przesłuchy i zredukować szumy. Aby jeszcze bardziej zredukować szumy i chronić ścieżkę sygnału USB przed wszelkimi zakłóceniami zewnętrznymi, Nordost stosuje dwuwarstwową osłonę ze srebrnej folii i srebrną plecioną osłonę. Wreszcie, przed zakończeniem pozłacanymi, w pełni ekranowanymi złączami, Tyr 2 USB jest przycinany do mechanicznie dostrojonych długości, co zmniejsza wewnętrzne mikrofonowanie i rezonans impedancji wysokiej częstotliwości.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Nordost, kabel Tyr 2 USB 2.0 jest wykonywany ręcznie w USA, zapewniając wysoki poziom jakości produkcji i ekstremalną precyzję niezbędną do produkcji kabli USB zdolnych do przezwyciężenia jittera i błędów synchronizacji. Kabel Tyr 2 USB 2.0 to rozwiązanie, którego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą scenę dźwiękową, szeroki zakres dynamiki i precyzyjne taktowanie, którego szukasz w audio komputerowym.

Specyfikacja techniczna:

  • Izolacja: Fluorowany etylenopropylen (FEP)
  • Budowa: Mechanicznie dostrojony nawój, długość i podwójny monofilament, skrętka ekranowana para
  • Przewodniki: 4 x 20 AWG
  • Materiał: Solidny rdzeń posrebrzany 99,99999% OFC
  • Całkowite pokrycie tarczy: 100% Całkowite krycie, dwuwarstwowa srebrna folia i oplot
  • Prędkość propagacji: 90%
  • Zakończenie: USB 2.0 typu A lub B

Długość 1m

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl