NuPrime Stream 9 Transport Sieciowy Streamer

Producent: NuPrime
Ocena: 0
Cena: 5 995,00 zł 5995.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: po dostawie
Darmowa dostawa od:
5995.00 ilość
szt.

Opis

Kompaktowy, referencyjny transport sieciowy, który możemy podłączyć do amplitunera/wzmacniacza z wejściami cyfrowymi lub przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC).

Opatentowany przez NuPrime układ konwertera częstotliwości próbkowania (SRC), liniowy zasilacz oraz obwód zasilania o niskim poziomie szumów, a także inne komponenty klasy audiofilskiej sprawiają, że Stream-9 odważnie sięga po wydajność światowej klasy.

Sercem tego urządzenia jest oczywiście 64-bitowy, czterordzeniowy procesor Arm Cortex-A53, który zapewnia stabilne działanie, nawet przy wysokiej rozdzielczości streamingu. NuPrime Stream-9 oferuje przesył Wi-Fi 24-bit/192 kHz, a także Bluetooth 5.0 aptX HD, AirPlay 2 oraz sieciowe DLNA. Unikalny konwerter częstotliwości próbkowania (SRC) daje użytkownikowi możliwość up-samplingu częstotliwości próbkowania PCM i DSD, od 44,1 kHz do 768 kHz lub DSD64 do DSD256, z zachowaniem bardzo niskiego jittera.

Z NuPrime Stream-9 bez problemu połączysz się z wszystkimi głównymi serwisami przesyłania strumieniowego online: Spotify, TIDAL, TuneIn, Deezer, a także iHeartRadio, Qobuz i QQ Music. Wygodne sterowanie inteligentnym systemem muzycznym i wybieranie muzyki źródłowej oraz docelowych głośników możliwe jest poprzez bezpłatną aplikację kompatybilną z iOS i systemem Android. Bluetooth 5.0 HD-Qualcomm aptX HD obsługuje 24-bitową jakość muzyki przez Bluetooth do max. 30 metrów.

Duża liczba wyjść cyfrowych ułatwia podłączenie Stream-9 do każdego zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego lub wzmacniacz. Urządzenie umożliwia re-streaming po złączu optycznych i koaksjalnym.

Za bardzo wydajną i szybką pracę Stream-9, odpowiada Amlogic A113X 64-bitowy czterordzeniowy procesor Arm Cortex-A53 do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości.

Za dostarczenie energii bez zakłóceń do Stream-9 odpowiada zasilacza liniowy, dla zapewnienia ultra niskiego poziomu tętnienia napięć i szumów, co ma dobroczynny wpływ na jakość wyprowadzanego sygnału cyfrowego audio.

Konwerter częstotliwości próbkowania Ultra Hi-Res:

 • Częstotliwość próbkowania sygnału cyfrowego dowolnych wejść, w tym strumieniowych, może być konwertowana w górę lub w dół między PCM i DSD, od 44.lkHz do 768kHz lub DSD-64 do DSD-256.
 • Konwersję uzyskuje się poprzez zwiększenie częstotliwości próbkowania do megaherców przed konwersją w dół do docelowej częstotliwości próbkowania z bardzo niskim jitterem i zniekształceniami.

NuPrime zaprojektował chipsety SRC przy współpracy z tajwańskiego biurem projektowym IC. Nasz zespół używa dwóch chipsetów w obwodzie STREAM-9, aby uzyskać jak najlepszą jakoś sygnału cyfrowego.

Bluetooth Wireless HD-Qualcomm aptX HD obsługuje 24-bitowy sygnał przez Bluetooth. Zasięg wynosi maksymalnie do 30 metrów w zależności od warunków.

Specyfikacja techniczna:

 • Głębia bitów: 16-32 bit
 • Przetwarzanie audio w streamingu: do 192KHz / 24-bit
 • DLNA
 • Bluetooth 5.0 + AptX HD
 • AirPlay 2
 • Wi-Fi 5G / 2.4G
 • Wejście: WLAN, optyczne, koaksjalne
 • Wyjście: SPDIF optyczne (PCM192kHz/24bit), koncentryczne (PCM192kHz/24bit), AES/EBU (PCM 768kHz/32bit, wsparcie DoP maksymalnie do DSD256) , IIS HDMI (PCM 768kHz/32bit, DSD maksymalnie do DSD256)
 • Wsparcie serwisów streamingowych: Spotify, Deezer, Tidal, iHeartRadio, Qobuzz, QQ music, TuneIn
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 235 x 55 x 281 mm
 • Waga: 4 kg

Streamer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl