Primare NP5 Prisma MK2

Producent: Primare
Ocena: 0
Cena: 2 890,00 zł 2890.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
2890.00 ilość
szt.

Opis

Primare NP5 Prisma MK2 dzięki zastosowanym zmianom nowa wersja NP5 Prisma pozwoli na obsługę kodowania MQA. To sprytne małe urządzenie, które zapewnia technologię odtwarzacza sieciowego Prisma Primare dla praktycznie każdego systemu z wejściem cyfrowym. NP5 Prisma zawiera wszystkie funkcje zawarte w naszych nagradzanych modelach z obsługą Prisma, w tym AirPlay 2, Bluetooth, wbudowany Chromecast, Roon Ready, Spotify Connect, a także sterowanie dyskami twardymi podłączonymi do sieci. 


Technologia
Specjalnie zaprojektowany, aby był wystarczająco mały, aby niepostrzeżenie wślizgnąć się w dowolny system, NP5 Prisma może być używany z dowolnym produktem z wejściem cyfrowym, zarówno stereo, jak i wielokanałowym, Primare lub innymi markami, aby zapewnić pełną łączność i kontrolę Prisma. Dzięki czemu jest to odtwarzacz sieciowy dla każdego i dowolnego systemu. NP5 Prisma pozwala także na regulację głośności i wybór wejścia dla poprzednich modeli Primare z wejściami RS232, wszystko to z wykorzystaniem kompleksowej aplikacji Prisma.

Prisma
NP5 Prisma zawiera funkcjonalność Prisma, nowe rozwiązanie Primare do kontroli całego domu i łączności o wysokiej jakości. Prisma zapewnia łączność i kontrolę wielu pomieszczeń / wielu stref w celu odtwarzania przechowywanych i przesyłanych strumieniowo multimediów, przewodowych lub bezprzewodowych, zarządzanych z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Oprócz AirPlay 2, Bluetooth, Roon Ready i Spotify Connect, Prisma ma wbudowany Chromecast, unikalny portal do strumieniowania, który umożliwia bezpośrednie połączenie z setkami aplikacji do strumieniowania, zapewniając najlepszą możliwą wydajność.

 

Obsługiwane formaty audio:

  • WAV, LPCM, AIFF, FLAC, ALAC, WMA, OGG: Do 192kHz/24bit
  • MP3, MP4 (AAC): Do 48kHz/16bit, VBR i CBR 320kbps
  • DSD: do DSD128 (5,6 MHz): konwertowane na wyjście PCM
  • MQA: przejście

Specyfikacja techniczna:
- RCA 1 x wyjście cyfrowe
- Toslink 1 x wyjście cyfrowe
- RS232 port sterowania zewnętrznego
- Prisma łączność i kontrola
- USB-A x 1
- Ethernet x 1
- WiFi
- AirPlay 2
- Bluetooth
- Wbudowany Chromecast
- Roon Ready
- Spotify Connect
- Wymiary 143 x 36 mm x 125 (WHD)
- Waga 5 kg

 

Odtwarzacz sieciowy nowy fabrycznie zapakowane.

Gwarancja polskiego dystrybutora Voice.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl