Pro-ject CD Box DS2

Producent: Pro-ject
Ocena: 0
Cena: 3 790,00 zł 3790.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
3790.00 ilość
szt.

Opis

W odróżnieniu do sytuacji z przed lat, dziś coraz mniej ludzi chce zainwestować w wysokiej klasy odtwarzacz CD o wartości 20k zł. W miarę jak płyty CD tracą na znaczeniu, ostatecznie może odtwarzacz płyt kompaktowych pozostać dużą czarną skrzynką, która stoi bezczynnie obok pozostałych komponentów systemu HiFi. Jednak przez wielu audiofilów jest jakość dźwięku tych drogich odtwarzaczy z dawnych czasów jest nadal doceniana. Chcemy zaoferować naszym klientom urządzenie, które jest jak najbliżej dźwięku tych starych odtwarzaczy, wykorzystując nowoczesne przetworniki DAC i doskonałe, zaawansowane napędy CD. Wszystko w wyjątkowo konkurencyjnej cenie.

Odtwarzacze CD z napędem CD są w przeciwieństwie do urządzeń DVD lub Blu-ray Disc o wiele lepsze w odtwarzaniu stereofonicznych płyt CD. Napęd jest zoptymalizowany do odtwarzania 1:1 wg standardu Red Book CDDA. Umieszczony jest w solidnej obudowie, opornej na zakłócenia mechaniczne. Nasz system napędów umożliwia odczyt w czasie rzeczywistym z minimalnym jitterem.

CD Box DS2 musi jednak zaoferować coś więcej, nie tylko odtwarzanie płyt CD. Wbudowany wysokiej klasy przetwornik opierający się o układ AK4490 gwarantuję wyjątkowy dźwięk i wydajność. Układ często stosowany jest w dużo droższych konstrukcjach renomowanych producentów sprzętu audio.

CD Box DS2 oferuje cztery wejścia cyfrowe i może być dodatkowo używany jako samodzielny przetwornik cyfrowo-analogowy. Wejście USB może być używane z dowolnym komputerem, oferuje obsługę plików w wysokiej rozdzielczości dla PCM do 32bit / 384 kHz, oraz DSD256. Wejścia optyczne i koncentryczne mogą być używane do 24bit / 192 kHz.

CD Box DS2 oferuje również filtry cyfrowe do kształtowania dźwięku według własnych upodobań; Można wybrać pięć filtrów dla plików PCM oraz dwa filtry dla DSD. Oferuje również dwa wyjścia cyfrowe do dalszego przekazywania sygnału cyfrowego, np. do innego, zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego. Wyjście liniowe RCA służy do połączenia do przedwzmacniacza liniowego lub wzmacniacza zintegrowanego.

Funkcjonalność oferowana przez CD Box DS2 daje możliwość użycia tego urządzenia jako centralnego punktu cyfrowego twojego systemu HiFi. Dodatkowe możliwości podłączenia zewnętrznych urządzeń, np. zewnętrzny DAC jeszcze poszerza oferowane możliwości.

CD Box DS2 oferuje bardzo wysoką jakość wykonania, pełną aluminiową obudowę oraz możliwość dołączenia drewnianych paneli bocznych (opcja) w wykończeniu: orzech i eukaliptus.

Odtwarzacz z DAC CD Box DS2 oferuje przyszłościowy i wszechstronny projekt, który doceni każdy miłośnik muzyki. Biorąc pod uwagę zestaw funkcji, jakość dźwięku , cenę jest CD BOX DS2 prawdziwą audiofilską okazją.

Specyfikacja techniczna:
- Odtwarzacz CD i DAC HiRes
- PCM do 32/384, DSD256 (DoP) – przez wejście USB
- Cztery wejścia cyfrowe (2x optyczne, koncentryczne, USB B)
- Dwa wyjścia cyfrowe (optyczne, koncentryczne)
- Wyjście Line Level (RCA)
- Wyjątkowy transport CD (4-warstwowy)
- Serwo -Blue Tiger CD-80, odtwarzanie CD 1:1
- Luksusowy mechanizm slot-in
- Zasilanie DC (<1 Watt w trybie czuwania)
- Wyświetlacz o dużym kontraście
- Wejście/wyjście Trigger
- Solidna obudowa chroni przed wibracjami oraz zakłóceniami
- DAC 1x AK4490 (32bit/768kHz; DSD256)
- Wspiera CD, CD-R, CD-RW and Hybrid-SACD, (44.1kHz/16bit CD)
- Wejścia cyfrowe 1x USB B up to 384kHz /32bits, 1x co-axial (S/PDIF) up to192kHz /24bits, 2x optical (S/PDIF) up to192kHz /24bits
- Wyjścia cyfrowe 1x co-axial (S/PDIF), 1x optical (S/PDIF)
- THD < 0.001%
- Poziom szumów > 97dBA
- Zasilanie 9V/2A DC, 110-240V/50-60Hz
- Pobór mocy w trybie czuwania < 1W
- Wymiary 206 x 71 x 200mm (alu), 240 x 72 x 200mm (z panelami)
- Waga 1520g (alu), 1920g (z panelami), masa bez zasilacza

Odtwarzacz CD nowy fabrycznie zapakowane.

Gwarancja polskiego dystrybutora Voice 2 lata.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl