Pro-ject Stream Box S2

Producent: Pro-ject
Ocena: 0
Cena: 1 490,00 zł 1490.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
1490.00 ilość
szt.

Opis

Aktualna oferta rynkowa jest przepełniona wieloma bezprzewodowymi streamerami. Większość z nich koncen- truje się tylko na dobrej aplikacji, jednak o prawdziwej jakości dźwięku decyduje jakość przetwornika cyfrowo-a- nalogowego i analogowego stopnia wyjściowego audio. Ponadto, z estetycznego punktu widzenia, wiele stre- amerów to tylko plastikowe pudełka konstrukcyjnie uproszczone bez wielu ważnych elementów. W ostatnich czasach Pro-Ject wyprodukował jedne z najlepszych mikro-high-endowych wzmacniaczy na rynku, takie jak Maia S2 lub Stereo Box S2.

Dla tych produktów opracowaliśmy dopasowany streamer, który pasuje do jakości dźwięku i estetyki tych wzmacniaczy. Jest bardzo łatwy w użyciu dla każdej aplikacji i ma wszystkie funkcje współczesnych streamerów, w tym odpowiednią funkcjonalność multiroom! Oferuje obsługę danych o wysokiej rozdzielczości do 24 bitów / 192 kHz, a także możliwość podłączenia do wielu urządzeń Stream Box S2 Multi w celu utworzenia konfiguracji multiroom. Jakość strumienia multiroom pozostaje na jakości CD (16 bitów / 44,1 kHz), co w przypadku aplikacji multiroom stanowi ogromną ilość danych i doskonałą jakość dźwięku. Możliwe strefy są ograniczone do 10 lub 6 stref (w zależności od połączenia Ethernet lub WiFi), aby zapewnić bezbłędną transmisję, biorąc pod uwagę wysokie prędkości transmisji danych. Zwykle urządzenia multiroom, które oferują dużą liczbę stref, pozwalają zapewnić ze względu na funkcjonalność maksymalnie jakość MP3.
Ponadto można również podłączyć dwa urządzenia, aby zbudować parę stereo (z przypisanym lewym i prawym kanałem).

Konfiguracja Multiroom w aplikacji pozwala na sparowanie dwóch urządzeń oraz odtwarzanie tej samej zawar- tości muzycznej jednocześnie w dwóch różnych pomieszczeniach. Po za tym sterowanie głośnością może być wspólne lub niezależne dla każdego urządzenia z osobna.

Jeśli masz aktywne głośniki, możesz zrobić z nich głośniki bezprzewodowe, łącząc je ze Stream Box S2. Następnie możesz swobodnie umieścić głośniki w swoim pokoju i nie musisz się już mar- twić długimi kablami. Pozwala to na większą elastyczność, gdy chcesz zbudować nagłośnienie większej przestrzeni np. sali konferencyjnej ze świetnie brzmiącą muzyką w tle.

Trzy różne wyjścia gwarantują elastyczne rozwiązanie dla każdej aplikacji audio.Dla najlepszej jakości sygnału wyjście liniowe RCA można podłączyć z przedwzmacniaczem liniowym, dedykowane wyjście ze zmiennym poziomem sygnału służy do podłączenia głośników aktywnych lub końcówki mocy. Sygnał z wyjścia cyfrowego (optyczne) pozwala na podłączenie do zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego. Stream Box S2 jest w pełni wyposażony w TIDAL i Spotify. Użytkownicy iDevice mogą wykorzystać do wysyłania danych wdrożoną usługę Shairport. Dla zwolenników radia internetowego jest obecny TuneIn.

Główne cechy:
- wsparcie 24bit/192kHz
- Spotify, TIDAL oraz inne
- radio internetoweTuneIn, iHeartRadio
- wspiera UPnP, DLNA
- funkcja Multiroom
- parowanie w trybie stereo
- przetwornik ESS9023
- WAV, ALAC, FLAC, MP3, APE, AAC
- wejście liniowe
- wyjścia: analogowe o stałym/ zmiennym poziomie
- cyfrowe - optyczne
- WiFi 802.11 b/g/n
- solidna metalowa obudowa chroni przed zakłóceniami
- darmowa aplikacja „Pro-Ject Stream S2“ (iOS/Android)

Specyfikacja techniczna:
- Formaty audio MP3, FLAC, WAV, ALAC, APE, AAC do 24bit/192kHz
- Radio internetowe TuneIn, iHeartRadio
- Serwisy TIDAL, Spotify and more
- Wspierane protokoły UPnP, DLNA
- Multiroom do 10/6 urządzeń (Ethernet/WiFi)
- Wejścia 1 x USB A, Sieć (Ethernet, WiFi), 1 x 3.5 mm (Line In)
- Wyjścia 1 x RCA (stałe), 1 x 3.5 mm (zmienne) 1 x optical (S/PDIF)
- Aplikacja Pro-Ject Stream S2
- Wymiary 103 x 37 x 122 mm (SzxWxG)
- Waga 355 g

Odtwarzacz nowy fabrycznie zapakowane.

Gwarancja polskiego dystrybutora Voice 2 lata.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl