QED Performance Audio 40 (2RCA/2RCA)

Producent: Qed
Ocena: 0
Cena: 289,00 zł 289.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
289.00 ilość
szt.

Opis

QED Performance Audio 40i

Pod płaszczem z PCV, ekranem z plecionej folii, płaszczem ferrytowym i spienionym polietylenowym dielektrykiem znajdują się dwa stałe, elektrycznie izolowane i beztlenowe przewodniki miedzi o różnych średnicach. Wykorzystanie dwóch całkowicie oddzielnych przewodników (jednego miedzianego, jednego posrebrzanego) do przenoszenia sygnału audio zapewnia najbardziej kompletną, najmniej zagrożoną drogę do przemieszczania się informacji audio. Powstały dźwięk cieszy się większą skalą i trójwymiarowością, niż było to dotychczas możliwe dzięki interkonektowi w taj cenie i pomaga QED utrzymać zarówno reputację innowatora, jak i lidera w swojej klasie.

Układ wtyczek „Anamate”, w których miedziane przewody o wysokiej czystości są pozłacane, zapewnia Performance Audio 40i zarówno niski opór kontaktowy potrzebny do uzyskania ekscytujących efektów dźwiękowych, jak i znacznie dłuższą żywotność niż sama nieplaterowana miedź. Dzięki zastosowaniu przewodników miedzianych o wysokiej czystości dla sekcji wtykowej i małych powierzchni styku dla pierścienia powrotnego opór na ścieżce sygnałowej jest obniżony. Zapobiega również powstawaniu prądów wirowych w korpusie wtyczki, co z kolei poprawia transmisję sygnału.

Izolacja ferrytowa zapewnia mierzalną poprawę zarówno ilości szumu sygnału wysokiej częstotliwości odrzuconego przez kabel, jak i ilości utraconych istotnych informacji o sygnale. Zwiększona dokładność transmisji impulsów wysokiej częstotliwości wpływa pozytywnie na synchronizację czasową oraz na dynamikę zarówno na niskim, jak i na wysokim poziomie.

 

Performance 40i ma wiele technologicznych zalet i jesteśmy przekonani, że ma niesamowity stosunek jakości do ceny. Najłatwiejszym sposobem, aby zrozumieć, co mamy na myśli, jest usłyszenie go w akcji dla siebie - jesteśmy przekonani, że wolisz go od dowolnego alternatywnego kabla w cenie takiej jak ta

Specyfikacja techniczna:

  • metalurgia: 99,999% OFC i SPOFC
  • rozmiar przewodu: 1x 0,643 mm i 1x 0,404 mm
  • łączny przekrój przewodu: 0,45 mm²
  • dielektryk: spieniony polietylen
  • pojemność: 57 pF/m
  • indukcyjność własna: 0,45 μH/m
  • rezystancja pętli: 0,050 Ω/m
  • współczynnik rozproszenia @ 10 kHz: 0,00250
  • płaszcz zewnętrzny: Black Pearl PVC
  • nominalna średnica zewnętrzna: 8,0 mm

Cena za komplet.

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl