Rel 212/SX

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 24 490,00 zł 24490.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
24490.00 ilość
szt.

Opis

212 / SX opiera się na mocnych stronach legendarnego 212 / SE. Ulepszone aluminiowe przetworniki z ostrzami z włókna węglowego są mocniejsze, nowy płaski radiator pasywny rozciąga się jeszcze głębiej, a nasz PerfectFilter ™ zapewnia miażdżący niski bas z większą prędkością i powietrzem, przenosząc 212 / SX daleko poza swojego znakomitego poprzednika.

W REL głębsze zrozumienie jakości leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Tak więc, podczas gdy 212 / SX grzmi i wstrząsa fundamentami, rozwiązuje również szczegóły i przywraca ciepło średniego pasma do właściwej równowagi. Przy 1000 watów z (4) 12-calowymi (350 mm) przetwornikami 212 / SX twardo napędza pomieszczenia w wielu trybach, co pozwala na tworzenie bogatszych basów w każdym miejscu w pomieszczeniu.

Udoskonalenia zarówno naszych legendarnych ultraszybkich filtrów, jak i nowo opracowanych przetworników, zapewniają mocniejsze uderzenie i ożywiają cichsze, łagodniejsze momenty, poprawiając wydajność systemu w obu ekstremach. Świetnie gra zarówno z wysokiej klasy 2-kanałowymi, jak i dużymi zastosowaniami teatralnymi.

Lekkie ostrza z włókna węglowego, mocno przymocowane z tyłu każdego stożka z aktywnego stopu, służą zarówno wzmocnieniu stożka, jak i wyciszeniu go. Podwójne, aktywne przetworniki 12 ”(350 mm) oferują teraz dodatkowe 12 mm skoku, a także korzystają ze zaktualizowanej geometrii zawieszenia i większej mocy. Zupełnie nowy podwójny pająk, jednostka pasywna o dużej mocy na dole zapewnia falujący niski bas. Rezultatem jest duży krok naprzód w konstrukcji 212, już genialnego wykonawcy, który teraz gra głośniej iz większą łatwością, jednocześnie lepiej zachowując najdrobniejsze szczegóły powietrza i przestrzeni z jeszcze większą precyzją.

Nasze wyjątkowo dostrojone grzejniki pasywne wykorzystują specjalne zawieszenie, teraz z dodatkowym skokiem liniowym 30 mm, aby zapewnić wydajność znacznie przekraczającą konwencjonalne subwoofery. Nasz nowy pasywny radiator SuperProgressive ™ zapewnia wyjątkowo długi skok, co pozwala na bardzo głośne wyjście, zachowując jednocześnie zmienną sztywność zawieszenia.

Tryb pasywny strzelający w dół wytwarza głęboki, pełzający po podłodze bas, który sprawia, że pokój drży. Zamontowany nad panelem wzmacniacza z tyłu jest drugi element pasywny. To urządzenie generuje otaczający „atmosferyczny” bas, który dodaje powietrza i mieni się do dźwięku. Połączenie z tylną ścianą lub tylnym rogiem pomieszczenia pozwala basowi na uzyskanie wyjątkowo długich frontów falowych i dodaje łatwości i bezwysiłkowej jakości, unikalnej dla projektów jednokomorowych.

Dzięki niesamowitej niezawodności w tysiącach jednostek, wzmacniacz Gen 5 jest wzorem ekstremalnej mocy i niezawodności. Dzięki mocy wyjściowej 1000 watów oraz możliwości jednoczesnego podłączenia obu urządzeń High Level i .1 / LFE z opcjonalnym najnowocześniejszym systemem bezprzewodowym, 212 / SX dostarcza towary na dużą skalę. Robi to z niesamowitą przyczepnością i kontrolą w ekstremalnie głębokim basie, gdzie większość wzmacniaczy rozluźnia się i traci kontrolę.

212 / SX ma niemal nieograniczone poczucie mocy, połączone z precyzją. Tam, gdzie inni oferują brutalną siłę, my zapewniamy ogromną moc i każdą drugorzędną kategorię wydajności z łatwością i bezwysiłkową wszechstronnością. Ogłuszający występ w teledysku z koncertu lub hicie kinowym? Czek. Pięknie oddane kobiece wokale, dokładnie umieszczone w kamiennym opactwie? Czek.

Specyfikacja techniczna:

Głośniki 2x12”, 1000W RMS,

wzmacniacz klasy D,

obudowa z systemem membrany biernej 2x12”,

Sz. x wys. x gł.:362 x 838 x 514,5 mm,

Waga netto: 58 kg

Subwoofer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl