Rel Airship

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 1 690,00 zł 1690.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
1690.00 ilość
szt.

Opis

Airship to nasze najnowsze, najnowocześniejsze połączenie bezprzewodowe z zerową kompresją do użytku z najnowszą Serie S i wieloma innymi REL, które nadejdą. Naszym celem w przypadku tego projektu jest bezprzewodowe dostarczenie wysokiej jakości połączenia przewodowego.

Zaprojektowany dla 212 / SX, S / 510 i S / 812. Kompatybilny z G1 MK II.

AirShip może być również używany do połączeń bezprzewodowych wysokiego lub niskiego poziomu oraz .1 / LFE dla subwooferów innych producentów.

Tylko 212 / SX, S / 510 i S / 812 są zaprojektowane tak, aby śruba odbiornika była przykręcona do tylnego panelu wzmacniacza.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do zapewniania niezwykle wysokiej jakości dźwięku i solidnych protokołów połączeń bezprzewodowych od czasu naszego pierwszego bezprzewodowego projektu ponad dekadę temu. Sterowiec przewyższa wszelkie wcześniejsze konstrukcje, wykorzystując sygnał 5,8 gigaherca, częstotliwość wcześniej zarezerwowaną do użytku wojskowego przez wojsko USA i NATO. Daje to najszybszą i najbardziej przejrzystą łączność bezprzewodową, jakiej zespół projektowy kiedykolwiek doświadczył, i graniczy z poziomem przezroczystości przewodowej.

Ultrawysoka jakość łączności bezprzewodowej zapewnia właścicielowi REL szereg korzyści, w szczególności swobodę umieszczania. Pozwala to na ekstremalną wydajność bez uciążliwego kabla, dla idealnego umieszczenia bez ograniczeń związanych z długością drutu, co może prowadzić do lepiej brzmiącego, mniej zagraconego doświadczenia. Teraz możesz umieścić subwoofery w odległych rogach, wzdłuż szklanych ścian lub na drewnianej podłodze, aby zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe i estetyczne.

Sterowiec umożliwia jednoczesne korzystanie z naszego nowego połączenia 5,8 gigabajtów zarówno dla połączenia WYSOKIEGO POZIOMU, jak i dla .1 / LFE potrzebnego do wysokiej jakości teatru. W ten sposób, zarówno 2-kanałowa muzyka, jak i wielokanałowy teatr są obsługiwane jednocześnie, co oznacza, że możesz używać swojego REL do dowolnej formy muzyki lub teatru bez dalszego dostosowywania.

Nasze wejście wysokopoziomowe zostało zaprojektowane tak, aby przyjmować sygnały stereo (dwukanałowe) z zacisków głośnikowych odbiornika, wzmacniacza zintegrowanego lub wzmacniacza (-ów) mocy. Ma to tę zaletę, że zapewnia, że subwoofer odbiera dokładnie ten sam sygnał, co główne głośniki, co oznacza, że charakter basu z głównego systemu jest przenoszony do naszego systemu sub-basowego. Wraz z naszymi niezwykle szybkimi, naturalnie brzmiącymi obwodami filtrów, Airship zapewnia korzyści płynące z doskonałej integracji systemu REL, ponieważ REL są znane na całym świecie z doskonałej, bogatej integracji bez możliwości dźwiękowego lokalizowania pochodzenia subwoofera.

Aby zapewnić najwyższą wydajność w kinie, obwód .1 / LFE ma własny dedykowany kanał bezprzewodowy, który pozwala na prawidłowe odtworzenie największych i najbardziej dynamicznych efektów specjalnych w teatrze w całej ich okazałości. Sterowiec dostarcza 2 kanały równolegle, jeden dla muzyki i teatru na wysokim poziomie (lub niskim poziomie, coraz bardziej potrzebny na przykład dla aktywnych głośników bezprzewodowych) i drugi kanał dla .1 / LFE w zastosowaniach teatralnych.

Kiedy oba są używane prawidłowo, normalny teatr zmienia się, ponieważ zimny, ostry dźwięk, który dostarcza większość kin, staje się bogaty i pełny. Dialog i efekty atmosferyczne nabierają nowego dramatyzmu i realizmu, ponieważ w każdym momencie filmu nasz High Level zapewnia pełen zakres dźwięków, podczas gdy kanał .1 zapewnia dodatkowy nacisk podczas 15-20 minut filmu, w którym ten kanał jest aktywny. . Naprawdę najlepsze z obu światów.

Zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy sterowiec, aby zapewnić proste, eleganckie połączenie, które działa tak płynnie, jak wygląda. Wystarczy podłączyć oba w ciągu kilku sekund od siebie, nacisnąć przycisk, a sterowiec wyszuka pasujący odbiornik i połączy się z nim. Standardowy czas parowania to mniej niż 5 sekund.

Transmiter nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl