Rel Arrow Wireless

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 1 190,00 zł 1190.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
1190.00 ilość
szt.

Opis

Idąc po piętach uznanego LongBow Wireless, Arrow zapewnia wiele obietnic i łączności z przewodowymi REL z elastycznością umieszczania i czystym fajnym czynnikiem doskonałej łączności bezprzewodowej.

Arrow to nasza metoda dystrybucji bezprzewodowej bez kompresji i zapewnia wydajność podobną do naszych droższych systemów bezprzewodowych szybko, niezawodnie i bez cienkiego, wysuszonego dźwięku, który zapewnia większość systemów bezprzewodowych. Częściowo osiąga się to poprzez wyeliminowanie często bardzo powolnych metod dostarczania oferowanych przez gotowe systemy oparte na technologii Bluetooth i Wi-Fi. Arrow stanowi przełom kosztowy, ponieważ wykorzystuje technologię LSI (wielkoskalowych układów scalonych), aby obniżyć koszt naszego systemu o około 30% przy zachowaniu prawie całej wydajności.

Ta swoboda zapewnia bardzo wysoką wydajność bez uciążliwego wiązania kabla, umożliwiając ostrożne umieszczenie bez ograniczeń związanych z długością przewodu i może prowadzić do lepiej brzmiącego, mniej zagraconego doświadczenia. Daje możliwość umieszczenia subwooferów w odległych rogach, wzdłuż szklanych ścian lub na drewnianej podłodze, gdzie kabel w przeciwnym razie zniszczyłby efekt.

Arrow umożliwia jednoczesną dystrybucję naszego osławionego połączenia WYSOKIEGO POZIOMU ORAZ .1 / LFE potrzebnego do wysokiej jakości teatru. W ten sposób obsługiwana jest zarówno 2-kanałowa muzyka, jak i wielokanałowy teatr bez konieczności podłączania i odłączania własnego REL.

Wejście wysokopoziomowe jest przeznaczone do przyjmowania sygnałów stereo (dwukanałowych) z zacisków głośnikowych odbiornika, wzmacniacza zintegrowanego lub wzmacniacza podstawowego. Ma to tę zaletę, że zapewnia, że subwoofer odbiera dokładnie ten sam sygnał, co główne głośniki, co oznacza, że charakter basu z systemu głównego jest przenoszony do systemu sub-basowego. Jest to bardzo ważny

punkt i wraz z naszymi obwodami Natural RollOff zapewnia znacznie lepszą integrację systemu sub-basowego z głównym systemem.

Zaprojektowaliśmy i zaprojektowaliśmy Arrow specjalnie dla Serie T / i, co pozwoliło nam opracować całościowe rozwiązanie, które działa tak pięknie, jak wygląda. Żadnego majstrowania przy urządzeniach czekających na synchronizację, jak w przypadku rozwiązań Bluetooth, ponieważ Arrow posiada tandemowy nadajnik i odbiornik, który jest podłączany i blokowany bezpośrednio z tyłu Twojego T / i. Parowanie polega na podłączeniu nadajnika i odbiornika (po około 10 sekund każdy), a następnie włączeniu jednostki Send i przesunięciu 2 przełączników. Zanim zwolnisz drugi przełącznik, usłyszysz niesamowitą jakość dźwięku wydobywającą się z Twojego REL.

Bezprzewodowy moduł nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl