Rel Carbon Special

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 19 990,00 zł 19990.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
19990.00 ilość
szt.

Opis

Carbon Special to nowy model o ograniczonej dostępności, który łączy naszą najnowszą inżynierię z najnowocześniejszymi komponentami z naszej linii referencyjnej, a wszystkie umieszczone są w obudowie o średniej wielkości. Zawiera nasz 12-calowy przetwornik z włókna węglowego trzeciej generacji z nowym, specjalnie zaprojektowanym przetwornikiem pasywnym CSP, który zapewnia o 50% dłuższy skok, zasilany przez nasz 1000-watowy wzmacniacz, sam sterowany przez nasz CS PerfectFilter ™. Całkowicie nowa obudowa z elementami z polerowanego metalu i włókna węglowego pojawia się tylko w tym modelu.

Tam, gdzie poprzednie edycje specjalne wykorzystywały istniejące obudowy, przetworniki i filtry, Carbon Special wykorzystuje wiele elementów opracowanych wyłącznie dla Carbon Special. Zastosowaliśmy nasz najnowszy 12-calowy (350 mm) przetwornik z włókna węglowego BlackWidow, opracowany tak, aby zapewnić doskonałą równowagę dynamiczną w całym zakresie znacznego 4-calowego (100 mm) skoku do przodu i do tyłu. Lepiej radzi sobie, płynnie i bez wysiłku, z ogromną mocą potrzebną do zapewnienia wybuchowej dynamiki. Połączyliśmy to z naszym wzmacniaczem NextGen 5 o mocy 1000 W, który okazał się zarówno cudownym dźwiękiem, jak i całkowicie niezawodny. Wszystko to kieruje CS PerfectFilter, specjalnie zaprojektowany wariant naszej najnowszej ewolucji filtrów, który poprawia oba końce spektrum. Zapewnia przewiewne, delikatne wysokie tony z większym zasięgiem w dolnych regionach sceny dźwiękowej, a także prawdziwsze, mocniejsze, ultra-niskie basy. Jeśli brzmi to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, to prawie tak jest.

Na tym nie poprzestaliśmy. Obudowa rozciąga się głębiej niż poprzednie konstrukcje obudowy środkowej, aby zoptymalizować wydajność tego nowego zestawu przetworników. A jego wygląd jest dostarczany w wyrafinowany, dojrzały sposób z subtelnymi detalami z włókna węglowego posypanymi chromowanymi i polerowanymi akcentami ze stali nierdzewnej. Przewidujemy, że Carbon Special stanie się jednym z najbardziej pożądanych ultra-wysokowydajnych subwooferów wszechczasów.

Idealny to nie słowo rzucane lekko przez REL, ale te najnowsze filtry są tak dobre, że wymagają ich użycia. Nasze filtry PerfectFilters podnoszą niskie basy do nowego standardu dla konstrukcji środkowej obudowy, podczas gdy subtelne poprawki w jego wyższym zakresie pozwalają na bardziej przewiewną, bardziej przejrzystą scenę dźwiękową i lepszą klarowność w całym systemie. Nie sposób przecenić korzyści płynących z dobrego systemu audio, a wszystkie korzyści płynące z jego muzycznych osiągnięć poszerzają jego zalety w teatrze mocy. Prawdziwa aktualizacja „dwa w jednym”.

Kluczem do niesamowitych osiągów Carbon Special jest nowy aktywny przetwornik BlackWidow 12 ”(350 mm) skierowany do przodu. Włókno węglowe trafia na pierwsze strony gazet dzięki swojej ultralekkiej i wytrzymałej, sprężystej naturze. Włókno węglowe, choć lekkie, ma doskonałe właściwości samo-wyciszania, które pozwalają na znacznie większą dynamikę, ponieważ sam przetwornik jest tak cichy. Ta wersja 3. generacji ma znacznie większy obwód, aby lepiej umożliwić wybuchowość potrzebną do odróżnienia się od zestawu. Wewnętrzne zawieszenie zostało ponownie dostrojone, aby to wykorzystać i wynik, który można znaleźć tylko tutaj, a nadchodzące wersje G-1 MK II to 12-calowe, które uderza jak ciężki przetwornik, ale reaguje jak znacznie mniejszy kierowca.

Moc ma znaczenie, a zwłaszcza gdy nasz CS PerfectFilter wymaga od kierowcy więcej, dodatkowa moc ma kluczowe znaczenie. Dlatego właśnie w Carbon Special umieściliśmy serce naszego flagowego wzmacniacza nr 25. Przy mocy 1000 watów posiada rezerwy prądu, aby z łatwością sprostać wymaganiom stawianym mu nawet przez najbardziej rygorystycznego użytkownika. Carbon Special jest w stanie zaskoczyć słuchacza, używany jako podwójny obowiązek zarówno dla teatru, jak i muzyki, jego zalety są natychmiast widoczne w muzyce, która może uspokoić miłośnika teatru do samozadowolenia, tylko po to, aby wyrwać się z jakiegokolwiek poczucia normalności, gdy ogromny, nieoczekiwany przejści wybucha bez ostrzeżenia. Pomyśl, że Pierce Brosnan's 007 używa plastique w pracy.

Charakterystycznym darem REL dla sztuki wykonywania basów są niewątpliwie nasze tablice Reference Line, w których trzy jednostki na stronę są ułożone pionowo. Ten układ został praktycznie wymyślony dla okrętów podwodnych z deportacją Carbon Special. Dla tych, którzy zawsze marzyli o posiadaniu tablicy referencyjnej REL, ale odmówiono im jej ze względu na ich rozmiar, twój statek przybył.

Specyfikacja techniczna:

Głośniki 2x12”, 1000W RMS,

wzmacniacz klasy D,

obudowa z systemem membrany biernej 2x12”,

Sz. x wys. x gł.:430 x 455 x 539 mm,

Waga netto: 38,7 kg

Subwoofer nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl