Rel Longbow Wireless

Producent: Rel
Ocena: 0
Cena: 1 690,00 zł 1690.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
1690.00 ilość
szt.

Opis

Przedstawiamy LongBow, łatwy w użyciu system bezprzewodowy o ultra wysokiej jakości bez kompresji, który uwalnia Twój system od ograniczeń umieszczania narzuconych przez konwencjonalne kable.

Kompatybilny z nr 25, 212 / SE, S / 5 SHO, S / 3 SHO, Carbon Limited i dołączony do Habitat1.

Niekompatybilne z G1 Mark II, S / 812, S / 510, Serie T / i lub Serie HT.

LongBow pozwala na bezprzewodowe przesyłanie bardzo szybkiego, nieskompresowanego basu w tym samym pomieszczeniu, około 45 stóp (w pewnym stopniu zależne od bałaganu w pomieszczeniu). Konwencjonalne systemy bezprzewodowe działają na zasadzie ogromnej kompresji dźwięku, wysyłania skompresowanego cyfrowego strumienia bitów przez powietrze, a następnie przywracania jego „pierwotnej” formy. Rezultatem jest zauważalne opóźnienie w szybkości (inżynierowie określają to opóźnienie jako opóźnienie) i nie angażująca się jakość, która często cierpi z powodu cienkości. LongBow ulepsza cyfrowy potok z 16 bitów do 24 bitów, a następnie przesyła nieskompresowane sygnały 48 kHz. Wyeliminowanie chokepointa kompresji / ekspansji i użycie audiofilskich enkoderów A / D zapewnia szybki (zwykle około 80 procent szybciej niż tradycyjne systemy Bluetooth lub Wi-Fi) bogaty, naturalny bas.

Nasi inżynierowie nie poprzestali na stworzeniu najlepiej brzmiącego bezprzewodowego systemu dostarczania. Zespół opracował LongBow z jednoczesnym dostarczaniem zarówno na wysokim poziomie, jak i .1, dzięki czemu wydajność REL Theater Reference może być utrzymana nawet przy użyciu naszego bezprzewodowego systemu dostarczania. Takie podejście daje bogaty, naturalny, ciepły bas, z którego znane są systemy kinowe REL, wraz z niszczycielskim uderzeniem dużej dynamiki .1. Bezprzewodowo. Przełączanie się między muzyką a dźwiękiem filmowym NIE wymaga przełączania wejść, zmiany ustawień subwoofera itp.

Perfect Pair. Większość ludzi uważa, że majstrowanie przy parowaniu komputera jest frustrujące, dlatego nasi projektanci zlecili naszym inżynierom zredukowanie parowania do zaledwie dwóch prostych przełączników dwustabilnych. Całkowity czas konfiguracji? Około 10 sekund, aby cieszyć się wysokowydajnym basem, wolnym od ograniczeń kabli.

Transmiter nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja polskiego dystrybutora ACP

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl