Taga Harmony ETPC-TS (kabel zasilający)

Producent: Taga Harmony
Ocena: 0
Cena: 220,00 zł 220.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
220.00 ilość
szt.

Opis

Sieć elektryczna w naszych domach lub miejscach pracy narażona jest na różne zakłócenia, np. elektromagnetyczne (EMI) generowane przez urządzenia podłączone do tej samej sieci (lodówki, klimatyzatory, komputery itp.).
Te zakłócenia powstają nie tylko wewnątrz domu lub biura, ale także we wszystkich urządzeniach znajdujących się w budynku lub poza nim, a także mogą się różnić w zależności od pory dnia lub tygodnia, kiedy zmienia się natężenie ruchu w sieci elektrycznej.
Wszystkie te zakłócenia, które nazywamy szumami, mogą dostać się do źródeł zasilających Twój system i generować niechciane efekty i zakłócenia. Ta „brudna” energia elektryczna może mieć negatywny wpływ na wydajność Twojego systemu audio-wideo.

W naszej ofercie znajdują się filtry zasilania (seria PF) i w celu dalszego ograniczenia niechcianych zanieczyszczeń sieciowych, opracowaliśmy wydajny przewód zasilający, który może być używany z naszymi filtrami jak również z innymi urządzeniami audio-wideo i nie tylko.

Skupiliśmy się na kilku kluczowych czynnikach, które są krytyczne do zaprojektowania bardzo dobrego przewodu zasilania:

  • Wielożyłowa, wysokiej czystości 99% miedź beztlenowa została wykorzystana jako materiał przewodzący, aby zapewnić najlepsze przewodzenie i przesyłanie zasilania;
  • Gruba dielektryczna izolacja HDPE, aby poprawnie odizolować i odseparować przewodniki od zewnętrznych zakłóceń;
  • 2-poziomowe ekranowanie: pleciona warstwa czystej miedzi i folia aluminiowa w celu ograniczenia zakłóceń RFI i EMI;
  • Żyła uziemiająca z czystej miedzi;
  • Podwójna otulina z PVC;
  • Wysokiej jakości wtyczka Schuko i złącze IEC z bolcami i uziemieniem wykonanymi z rodowanego niemagnetycznego mosiądzu zapewniają świetne przewodzenie, izolację i połączenie. Obydwa przystosowane do obciążeń 16A / 250V.
  • Długość 1,2m

Kabel nowy fabrycznie zapakowany.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl