Tellurium Q Black Diamond (kable głośnikowe)

Producent: Tellurium
Ocena: 0
Cena: 7 900,00 zł 7900.00
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
7900.00 ilość
kpl.

Opis

Kable głośnikowe.

Nasz do niedawna topowy model kabli Graphite brzmiał znakomicie w większości systemów, w których był wykorzystywany, aczkolwiek kilka razy dostaliśmy także informację zwrotną, iż w kilku systemach nie sprawdził się na miarę oczekiwań, jako że w tych systemach wprowadzał pewne pogrubienie dźwięku, albo sprawiał, iż dźwięk był zbytnio dociążony. Mimo, iż takich raportów dostaliśmy zaledwie kilka był to wystarczający impuls dla naszego działu badań i rozwoju by wrócić do badań i znaleźć przyczynę i/lub rozwiązanie tej kwestii. (Mówiąc szczerze to my po prostu kochamy takie wyzwania, ponieważ w trakcie szukania rozwiązań pewnych problemów zawsze odkrywamy nowe rzeczy, uczymy się czegoś nowego).

W czasie naszych prac badawczych zajmowaliśmy się próbami wykorzystania kilku nowych miksów różnych materiałów (jednym z nich była specyficzna mieszanka telluru i miedzi wykorzystywana w naszych wtykach). Zmieniliśmy pewne rzeczy …… jak już być może Państwo wiecie, przyjęliśmy politykę nie dzielenia się informacjami o budowie naszych kabli, użytych materiałach ani samych procesach produkcyjnych (proszę zobaczyć nasz pdf, “why no tech specs”) (czemu nie podajemy parametrów naszych kabli) i w rezultacie uzyskaliśmy materiał lepiej pasujący do naszych potrzeb, a przede wszystkim mający ogromny wpływ na uzyskiwane brzmienie. Dzięki temu odkryciu mogliśmy zaoferować klientom nowy referencyjny przewód.

Mimo, iż Graphite i Black Diamond nie różnią się właściwie wyglądem (poza srebrnym napisem), to jednak gdy posłuchacie Państwo jednego i drugiego nie będziecie mieli żadnych wątpliwości który jest który, i zrozumiecie, dlaczego wręcz musieliśmy wypuścić Black Diamond jako naszą nowa referencję.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani!!! Nasz kabel głośnikowy z serii Graphite został określony przez jednego z recenzentów jako “najlepszy kabel głośnikowy, jaki kiedykolwiek słyszałem” a tymczasem nowy Black Diamond zostawia naszą fantastyczną serię Graphite daleko z tyłu zarówno pod względem jakości brzmienia, jak i lepszego spasowania z większą ilością systemów.

Cena za komplet.

Kable nowe fabrycznie zapakowane.

Kable pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl