Topping L70

Producent: Topping
Ocena: 0
Cena: 1 990,00 zł 1990.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
1990.00 ilość
szt.

Opis

Topping L70 oferuje wysoce zaawansowany technologicznie zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy NFCA i przedwzmacniacz, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku i nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań. Niezależnie od tego, czy używasz wymagających słuchawek, IEM-ów o wysokiej czułości, czy parowania ze wzmacniaczem mocy - L70 jest idealnym sprzymierzeńcem do czystego, bogatego, dynamicznego słuchania.

Wysokowydajne moduły wzmacniaczy NFCA
L70 wykorzystuje ten sam moduł NFCA (Nested Feedback Composite Amplifier), co A90. Hybrydowa architektura sprzężenia zwrotnego napięcia/prądu w połączeniu z technologią UHGF (Ultra High Gain Feedback) zapewnia doskonałą wydajność DC i AC, ekstremalnie niskie THD+N i niewiarygodnie wysoki zakres dynamiki 146dB. Ponadto L70 charakteryzuje się wysokim prądem wyjściowym oraz bardzo niską impedancją wyjściową i poziomem szumów, co pozwala na wysterowanie zdecydowanej większości słuchawek na rynku, w tym najbardziej wymagających modeli.

Wiele wyjść słuchawkowych
L70 jest kompatybilny z większością złączy słuchawkowych. Zawiera zbalansowane 4 piny XLR, zbalansowane gniazdo 4.4 mm i pojedyncze gniazdo 6.35 mm. Wbudowany, zbalansowany obwód wzmacniacza jest odpowiedni zarówno dla słuchawek zbalansowanych, jak i single-ended. Ponadto wysokie napięcie i prąd wyjściowy oraz niska impedancja wyjściowa pozwalają bez problemu współpracować z wrażliwymi słuchawkami i słuchawkami o wysokiej impedancji.

Dwa poziomy gainu
Topping L70 zapewnia dwa poziomy wzmocnienia (gainu), aby zaspokoić większość potrzeb różnych słuchawek.

  • Wyjście single-ended: Niskie wzmocnienie: 6.0 dB / Wysokie wzmocnienie: 19.8 dB
  • Wyjście zbalansowane: Niskie wzmocnienie: 0 dB / Wysokie wzmocnienie: 13.8 dB

Funkcja przedwzmacniacza
L70 może nie tylko napędzać słuchawki, ale może być również używany jako przedwzmacniacz. W tym trybie uzyskujesz taką samą wydajność, jak w przypadku wzmacniacza słuchawkowego, a impedancje wyjściowe single-ended 20 Ω i zbalansowane 40 Ω umożliwiają kompatybilność z wieloma wzmacniaczami. Ponadto L70 jest wyposażony w pilota zdalnego sterowania, który zapewnia wygodną kontrolę.

Niestandardowa regulacja głośności
Wykorzystując regulację głośności R2R złożoną z przekaźników i sieci rezystorów, L70 zapewnia precyzyjną regulację, dużą trwałość i doskonałe zbalansowanie kanałów. Zawiera również pamięć głośności i poziomu wzmocnienia zgodnie z 8 profilami, które można dostosować do podłączonego sprzętu.

Eliminator pętli uziemienia
Pętla uziemienia może wystąpić, gdy wiele urządzeń jest używanych razem. L70 ma przełącznik GND/LIFT, aby rozwiązać ten problem. Podczas normalnego użytkowania wystarczy ustawić go w pozycji GND. Gdy napotkana zostanie pętla masy, wybierz tryb LIFT, aby ją wyeliminować.

Trigger 12V
L70 posiada wyzwalacz 12V ze sterowaniem aktywnym (wyjście wyzwalacza) i pasywnym (wejście wyzwalacza). Za pomocą prostego przewodu jack 3.5 mm, Topping L70 można włączać i wyłączać w synchronizacji z innym sprzętem.

Wzmacniacz nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl