Topping MX5

Producent: Topping
Ocena: 0
Cena: 1 499,00 zł 1499.00
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Darmowa dostawa od:
1499.00 ilość
szt.

Opis

Topping MX5 to następca modelu MX3. Nowy MX jest wielofunkcyjnym, zintegrowanym wzmacniaczem stereo pracującym w klasie D. Urządzenie może oddać 2x 70W przy obciążeniu 4 Ohm i zniekształceniach 10%. Ma wbudowane dwa wzmacniacze: wzmacniacz słuchawkowy NFCA i wzmacniacz mocy Merus Class-D. Jest także wyposażony w układ DAC ESS SABRE i wejście Hi-Res Bluetooth. Ponadto obsługuje w pełni zbalansowane wejścia analogowe TRS i wejście single-ended RCA.

Wbudowany ESS SABRE HIFI DAC
MX5 posiada wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE HIFI DAC z 8-rdzeniowym mikrokontrolerem XMOS XU208. Za obsługę Bluetooth odpowiada moduł Qualcomm QCC3031. To wszystko zapewnia doskonałą wydajność urządzenia poprzez USB, wejście optyczne, coaxial oraz odbiornik Bluetooth. Wzmacniacz MX5 pozwala na łatwy dostęp do różnych źródeł dźwięku, w tym komputerów, dekoderów, odtwarzaczy CD, telefonów komórkowych, tabletów etc.

Wejścia TRS zbalansowane i single-ended RCA
Topping MX5 ma zoptymalizowany obwód wzmacniacza słuchawkowego NFCA, co zapewnia bardzo niski poziom szumów i zniekształceń. Dobrze łączy się ze słuchawkami IEM (In-ear monitor) oraz energochłonnymi słuchawkami o wysokiej impedancji.

Wszystkie wejścia ze wsparciem funkcji Auto On/Off
Po wykryciu sygnału urządzenie zostanie natychmiast włączone. Gdy sygnał zostanie utracony, automatycznie wyłączy się (przełączy w tryb gotowości) w określonym czasie. W przypadku sygnałów analogowych o różnej mocy MX5 zapewnia trzy opcje czułości, aby zapewnić dokładne wykrycie sygnału. Wykrywanie sygnału cyfrowego jest domyślnie włączone.

Wzmacniacz mocy Merus klasy D
Zaprojektowany specjalnie dla systemów głośnikowych HiFi, Topping MX5 zawiera wzmacniacz mocy klasy D Infineon Menus. Osiąga moc wyjściową 70W x2 przy obciążeniu 4 Ohm (THD+N 10%) a 55W x2 przy obciążeniu 4 Ohm (THD+N 1%). Przy obciążeniu 8 Ohm, Topping MX5 daje do 42W x2 (10% THD+N) i 35W x2 (1% THD+N).

Obwód wzmacniacza słuchawkowego NFCA
Topping MX5 ma zoptymalizowany obwód wzmacniacza słuchawkowego NFCA, który zapewnia czyste i mocne wyjście z bardzo niskim poziomem szumów i zniekształceń. Równie dobrze łączy się ze słuchawkami IEM jak i tymi o wysokiej impedancji. Jego moc wyjściowa wynosi do 1600 mW przy obciążeniu 32 Ohm.

Wbudowana funkcja EQ
MX5 pozwala na dostrojenie brzmienia poprzez regulację tonów wysokich i niskich. Zakres ich regulacji wynosi od -10dB do +10dB.

Tryb dwupoziomowego wzmocnienia
Topping MX5 ma dwupoziomowy tryb wzmocnienia, który można regulować zarówno w trybie wzmacniacza mocy, jak i wzmacniacza słuchawkowego.

Pamięć ustawień niestandardowych
MX5 ma dwa banki pamięci do zapamiętywania niestandardowych ustawień: C1 i C2. Użytkownicy mogą przechowywać informacje, takie jak bieżący wybór wejścia, wybór wyjścia, ustawienie głośności, ustawienia korektora tonów niskich/wysokich i wzmocnienia.

Wzmacniacz nowy fabrycznie zapakowany.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl