WiiM Mini Multiroom

Producent: Elipson
Ocena: 0
Cena: 429,00 zł 429.00
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: po dostawie
Darmowa dostawa od:
429.00 ilość
szt.

Opis

Wiim Mini Multiroom - odtwarzacz sieciowy, streamer Wi-Fi z przedwzmacniaczem

Strumieniowanie dźwięku w jakości Hi-Res

Zmień dowolny sprzęt audio w wersję smart

WiiM Mini to najlepszy streamer audio z AirPlay 2, Spotify Connect, bezstratnym dźwiękiem i bezprzewodową łącznością multiroom. Zmienia istniejące urządzenia audio w inteligentne, dzięki czemu możesz sterować i odtwarzać ulubioną muzykę z aplikacji WiiM Home lub kontrolować głosowo za pomocą asystentów głosowych Alexa lub Siri.

Cała muzyka w jednej aplikacji

Teraz sterowanie muzyką i urządzeniem w jednym miejscu jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki aplikacji WiiM Home możesz łatwo przeglądać wszystkie swoje ulubione usługi muzyczne bez przechodzenia do innych aplikacji muzycznych. Amazon Music, iHeartRadio, TIDAL, TuneIn, Napster, Deezer i Qobuz są zintegrowane z aplikacją WiiM Home. Możesz także sterować korektorem urządzenia, konfigurować alarm muzyczny i tworzyć spersonalizowane zadania za pomocą aplikacji WiiM Home.

Spotify i TIDAL Connect

Użyj aplikacji Spotify lub TIDAL jako pilota, aby sterować systemem dźwiękowym WiiM Mini i bezpośrednio przesyłać strumieniowo z tych usług. WiiM Mini zapewnia znacznie większy zasięg działania niż tradycyjny odbiornik Bluetooth lub AirPlay 2 i uwalnia Twoje urządzenie mobilne do innych zadań. W przypadku Spotify działa zarówno dla użytkowników Spotify Free, jak i Premium.

Elastyczny multiroom

Zbudowanie systemu dźwięku multiroom z innymi głośnikami AirPlay 2 lub Amazon Echo za pomocą źródła strumieniowego Wi-Fi jest łatwe. Możesz stworzyć bardziej elastyczny system dźwiękowy multiroom z wieloma WiiM Mini i istniejącymi urządzeniami audio. Obsługuje różne źródła dźwięku, w tym wejście Wi-Fi, BT lub Aux. Dzięki temu może współpracować z prawie wszystkimi opcjami słuchania muzyki.

Przesyłaj bezstratny dźwięk bezprzewodowo do systemu stereo bez cięcia dźwięku

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 2.4G i 5G oraz Bluetooth 5.0 możesz bezprzewodowo przesyłać strumieniowo bezstratny dźwięk o jakości 24-bit, 192 kHz ‘bit perfect’ z najpopularniejszych serwisów muzycznych na świecie, internetowych stacji radiowych lub własnych treści z telefonu, komputera PC lub serwera NAS. Zasięg działania jest taki sam, jak zasięg sygnału Wi-Fi, który zwykle wynosi około 60 metrów, w porównaniu z zasięgiem typowego odbiornika BT, który wynosi około 10 metrów.

Odbiornik AirPlay 2

WiiM Mini zmienia Twoje stereo w głośniki obsługujące AirPlay 2, aby przesyłać strumieniowo ulubioną muzykę z urządzeń iOS i Mac lub przesyłać dźwięk z telewizora Apple TV. Używaj go z Siri na telefonie lub HomePod, aby sterować głosem wybór, głośność i odtwarzanie muzyki. To łatwy i niedrogi sposób na podłączenie urządzeń Apple do ulubionego sprzętu audio i uaktualnienie do amplitunera AirPlay 2.

Współpracuje z Alexa

Poproś Alexę o sterowanie WiiM Mini w celu odtwarzania muzyki, słuchania wiadomości lub ulubionego podcastu, ustawiając go jako preferowany głośnik w aplikacji Alexa. Zgrupuj swój WiiM Mini z innymi urządzeniami Alexa, aby uzyskać bezprzewodowy system dźwiękowy multiroom. Aby automatycznie korzystać z WiiM Mini, utwórz zadanie w aplikacji Alexa.

Specyfikacja techniczna:

 • Łączność: Dwuzakresowe Wi-Fi obsługuje sieć 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 GHz i 5 GHz, Bluetooth 5.0
 • Wejście zasilania: USB typu C
 • Wyjście audio: 1x3.5mm analogowe wyjście Aux, 1x cyfrowe wyjście optyczne (SPDIF)
 • Wejście audio: 1 x 3,5 mm analogowe wejście Aux
 • SNR: 102dB
 • THD analogowego wyjścia Aux: 0,005%
 • Wejście muzyczne: Do 192 kHz, 24-bity
 • Wyjście muzyczne: Do 192 kHz, 24 bity (wyjście Bit perfect, tj. wyjście jest zgodne z formatem źródła wejściowego)
 • Format muzyczny: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
 • Częstotliwość próbkowania: Dekodowanie do 192 kHz, 24-bitowe
 • Protokół: AirPlay 2, DLNA, Spotify Connect, TIDAL Connect, działanie z Alexa
 • Źródła strumieniowe: Spotify, Amazon Music, Deezer, Tunein, Tidal, Qobuz, iHeartRadio, Napster, Soundmachine itp.
 • Urządzenia sterujące: Urządzenia z systemem iOS i Android, tablet, głośnik Alexa
 • Przycisk: Dotykowy pojemnościowy - Odtwórz/Pauza, Głośność +, Głośność -
 • Akcesoria w pakiecie: Kabel typu C, kabel męski na męski 3,5 mm, kabel Aux na RCA 3,5 mm, cyfrowy kabel optyczny audio/Toslink
 • Wymiary / waga: 69 x 69 x 24 mm / 40 g

Urządzenie nowe fabrycznie zapakowane.

Gwarancja oficjalnego polskiego dystrybutora FNCE

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl